Ik hoop mijn ware liefde hier te vinden, in het vrijgezelle leven kom ik die niet tegen en in de supermarkt al helemaal niet. Ik droom van de man die me de liefde van mijn leven zal zijn.
Heb een aantal jaar geleden een leuke boot gekocht, redelijk groot en daardoor is het eigenlijk een huisje op het water. Ik ga er ook regelmatig een paar dagen mee weg maar de laatste tijd voel ik mij er ook erg alleen.
Rust is waar ik echt van hou in mijn leven, doe ook yoga dus op zich is dat wel iets wat ik heb. Genieten hoort er ook bij ik red het voor een groot gedeelte in mijn eentje maar soms mis je ook wel een arm om je heen.
In het mooie noorden van het land heb je nog van die natuurlijke meren of rivieren. Je kan daar heerlijk genieten in het water maar ook zeker langs de kant. Wie is er ook zo avontuurlijk om daar te gaan genieten?
Ik voel mij vol in het leven staan. Jong van geest en denk ook nog best van lichaam. Nu zou ik er nog ten volle van moeten genieten, maar nu ben ik single. Ik zoek eigenlijk een maatje. Iemand waarmee ik kan lachen en passie kan beleven. Gewoon funny en erotisch zeg maar. Lukt dat hier?
Schrik niet, ik ben op zoek naar een vent die ervoor wil zorgen dat ik nog moeder ga worden. De leeftijd begint te tellen, vandaar dat ik er grote haast mee heb.