Milfje Miirjam van 40 uit Noordoostpolder, Flevoland zoekt sex
Irislikje (37)
★★★★★
Wat ik heel graag zou willen is lekker vrijen in de buitenlucht. Ik weet een paar hele goede en spannende plekjes nu alleen nog iemand vinden die ervoor open staat
Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Ik ben sinds kort verhuisd en heb al helemaal mijn plekje gevonden hier, voel me alleen vooral in de avond erg eenzaam, het liefst zoek ik iemand die uit de buurt komt.
Ik heb geen zin om hier veel over mijn eigen te gaan vertellen, het enigste dat ik hier wel wil zeggen dat ik op zoek ben naar seks met verschillende mannen en ben dus niet op zoek naar een relatie sorry.
Hey lekkere mannen van Nederland! Zoek jij hier ook naar een sex-vriendje? Maar wil jij ook de vrijheid hebben en afspreken, wanneer het ons beiden goed uit komt? Relatie zoekers en andere plakkers gelieve niet reageren!