Gratis Aanmelden

Rijpe Mand_dy zoekt relatie

Mand_dy (39)

Ik ben een keurige vrouw, nooit vreemdgegaan, altijd eerlijk, en een groot hart voor iedereen. Ben inmiddels gescheiden, in de tijd dat ik getrouwd was had mijn man op seksueel gebied niks te klagen, ik verwende hem altijd wanneer hij maar wou, tot die me bedroog, toen was het voor mij gelijk afgelopen. Ik zoek iemand die met mij wat leuks wil opbouwen, kan alleen de sex zijn maar kan ook meer. Laat het gewoon op me afkomen.

Maak contact met haar
  1. Naam: Mand_dy
  2. Leeftijd: 39 Jaar
  3. Woonplaats: Amsterdam
  4. Provincie: Noord-Holland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Mollig
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Ja
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Ja
Rijpe Mand_dy van 39 uit Amsterdam, Noord-Holland zoekt relatie
L0tte (37)
★★★★☆
just ask is wat makkelijker
Geile L0tte zoekt sex
Divers (37)
★★★★☆
Hallo! Ervaren duikster hier. Ik wil graag eens seks hebben in het water...
Milfje Divers zoekt sexdating
loeshier (40)
★★★★☆
in de natuur voel ik me vrij, bezoek regelmatig nudisten stranden, campings maar ga ook graag naar een parenclub..
Dame Loeshier zoekt relatie
Zoldita (40)
★★★★☆
Ik wil heel graag een paar nachtjes van je lichaam gebruik maken, even de schade inhalen want al een half jaar is er geen man meer in mijn leven geweest. Een weekendje met elkaar doorbrengen is waar ik voor wil gaan.
Milfje Zoldita zoekt sex
Sulin (40)
★★★★★
Ik was er niet van uit gegaan dat ik zou scheiden maar toch is het gebeurd, ik hoop nu een leuke goede band met een man op te bouwen.
Vrouw Sulin zoekt contact
Lekkertje1985 (37)
★★★★★
Ik ben een gescheiden vrouw met 2 kinderen die opzoek is naar wat meer spanning in mijn leven.
Gescheiden Lekkertje198 zoekt dating
Laurien
★★★★★★★★★☆
Wie o wie kan voor mij in een oude eikenboom klimmen om daar twee flinke takken af te zagen? Vind je het goed als ik je daarna beloon met een fijne handjob? Kan ik goed...
Tak afzagen (Klus van 1 uur)
Elsemiek
★★★★★★★★★★
Ik ben bereid om op mijn knieën voor jou te gaan als het je lukt om vaatwasser te maken. Elke keer stopt het programma en hoor ik vreemd geluid. Het is een ingebouwde van Bosch.
Vaatwasser repareren (Klus van half uur)
Mia
★★★★★★★★★★
Ik wil mijn muren opnieuw doen in de woonkamer. Ik doe alles zelf, behalve het stuccen. Daar heb ik een hekel aan. Kan iemand me helpen? De beloning zal goed zijn.
Stuccen (Klus van 2 uur)
Marjon
★★★★★★★★★★
Ik heb een wat vervelende klus en niet de mogelijkheid het zelf te doen en ook niet het geld voor een pro... ALs jij mijn terras schoon wet te maken, ben ik 1 uur lang van jou.
Terras schoonmaken (Klus van 3 uur)
© 2026 Straks Daten