Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Rijpe Vvlolletje van 38 uit De Bilt, Utrecht zoekt contact
Openbare (39)
★★★★☆
Het meest geile vind ik dat ik weet dat iemand naar me kijkt. Dan maakt het niet uit of ik met mezelf bezig ben of jij me lekker neukt. Ik begin al te soppen op mijn stoel bij het idee alleen al. Dus hopelijk vind jij het ook heel geil om seks op openbare plekken te hebben.
Na een roerig huwelijk ben ik nu op zoek naar een rustige man. Iemand die zijn wilde haren verloren heeft en nu gewoon rust zoekt. Zo ben ik namelijk ook. Ik was altijd een wilde, maar mijn huwelijk is wild genoeg geweest, daar ben ik echt helemaal klaar mee. Nu wil ik echt alleen maar huisje, boompje, beestje.
De scheiding heeft de nodige sporen achter gelaten bij me en hoop ze snel te kunnen vergeten. Wie weet ben jij het die me weer het fijne van het leven laat inzien en we smoorverliefd worden op elkaar.
Al jong gescheiden en dat heeft zeker zijn voordelen. Ik heb een kindje maar die gaat om het andere weekend naar zijn vader en dan kan kan ik los gaan. En dat ga ik zeker doen! Ik ga sex in het hele huis hebben. Slaapkamer, keuken, woonkamer, echt overal! Doe je mee?
Je weet toch wel dat mollige vrouwen veel meer van sex genieten? Wij vinden het heerlijk om overal aangeraakt te worden, hard of zacht. Likken is nog veel lekkerder en ook achterlangs is lekker geil. Nou, zeg nou zelf, dat maak je niet vaak mee toch?
Lang heb ik naar geen man omgekeken, maar sinds enige weken heb ik weer zin in mannenvlees. Voor het mooie ben ik misschien iets te stevig, maar dan heb je lekker iets om vast te houden.