Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Gescheiden en dus al een tijdje geen plezier meer gehad. Met plezier bedoel ik dan intimiteit, lekkere lange nachten. Zou je zoiets ook kunnen verleren?
Ik heb geen zin om hier veel over mijn eigen te gaan vertellen, het enigste dat ik hier wel wil zeggen dat ik op zoek ben naar seks met verschillende mannen en ben dus niet op zoek naar een relatie sorry.
Je weet toch wel dat mollige vrouwen veel meer van sex genieten? Wij vinden het heerlijk om overal aangeraakt te worden, hard of zacht. Likken is nog veel lekkerder en ook achterlangs is lekker geil. Nou, zeg nou zelf, dat maak je niet vaak mee toch?