Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Rijpe Vvlolletje van 38 uit De Bilt, Utrecht zoekt contact
CecileRox (38)
★★★★☆
Het single leven ken ik inmiddels wel, alle positieve en negatieve kanten ik meegemaakt en kijk vol verwachting uit naar de man die met mij een relatie wil aangaan. Ik wil een man in mijn leven, een man die me lief heeft en gezelschap bied.
Ondanks dat ik mollig ben kan ik je zeggen dat ik sexy en sensueel ben. Mijn voorkeur is passionele seks en omdat ik dit al een tijd mis zoek ik jou voor een date met een dikke hoofdletter. Hou je van een Rubensvrouw dan moet je mij niet laten schieten.
Na ruim tien jaar ben ik weer single en had dat echt niet verwacht. Mijn ex man kon zijn handen niet thuislaten en vond het nodig om met zijn collega een avontuurtje te beleven, Dan heb je aan mij een verkeerde en ben ik zo vertrokken,. Zoek een man die mijn vertrouwen niet beschaamd.
Een jaar geleden heb ik besloten het huwelijk te ontbreken. Een half jaar later was de scheiding rond en was ik weer single. Spijt heb ik er niet van, alleen vind ik wel dat de avonden eenzaam zijn en het zou fijn zijn als er weer een man mijn leven binnenkomt stappen.
Als jij het bent die me weet op te vrolijken met je lieve lach en je knappe voorkomen dan ben jij de man waar ik al een tijdje naar op zoek ben. Wil je leren kennen en een heerlijke tijd met je willen doorbrengen.