Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Rijpe Vvlolletje van 38 uit De Bilt, Utrecht zoekt contact
Sassy (40)
★★★★★
Is er leven na de scheiding? Ik dacht even van niet, maar dat was omdat ik gekwetst was. Dat is nu alweer een tijdje geleden en ik ben opgekrabbeld. Ik ben teveel waard om bij de pakken neer te gaan zitten. Dus ik ga weer leven. Het liefst met een leuke man, die me laat zien dat niet iedere man een rotzak is.
ik ben een leuke lieve spontane meid, die graag leuke dingen doet en niet bang is ingesteld. ik probeer graag nieuwe dingen uit ,,, wat ik zoek: leuke spontane jonge met humor en hij moet natuurlijk ook wel lief zijn en vooral niet saai!
Nog niet zo heel lang geleden zijn we gescheiden en ik ben degene geweest die het heeft aangevraagd. Het vertrouwen was helemaal weg en met iemand die ik niet kan vertrouwen wil ik geen relatie hebben!
Als eigen ondernemer sta ik wel stevig in mijn schoenen, maar dat moet ook wel het is soms een harde wereld. Daarom vind ik het op zijn tijd ook erg fijn als ik die kant eens kan laten vallen.
Ik ben eigelijk helemaal klaar met mannen, maar een echte pik gaat nog altijd boven mijn setje dildo's en vibrators. Ik ga jou dus gewoon gebruiken als levend sex speeltje zonder verdere verplichtingen.