Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Rijpe Vvlolletje van 38 uit De Bilt, Utrecht zoekt contact
HemelseBrooke (37)
★★★★★
Nog niet zo heel lang geleden zijn we gescheiden en ik ben degene geweest die het heeft aangevraagd. Het vertrouwen was helemaal weg en met iemand die ik niet kan vertrouwen wil ik geen relatie hebben!
Ik kan het niet afleren want sinds mijn jeugd ben ik het verleidende type. Nu wil ik hier verandering in brengen en is gelijk ook de reden waarom ik mij hier heb ingeschreven. Ik wil mij eens laten verleiden en dat zal aan jou zijn om de juiste manier te vinden.
Hallo leuke man, ik ben Jessica inmiddels heb ik er een scheiding op zitten. De seks in mijn vorige relatie was dus echt bagger. Ik snik van verlangens naar een goede neukbeurt, dus misschien kan jij mij hier mee helpen. Grz Jessica
Ik ben echt toe aan een nieuwe start met een lieve man. Net een vechtscheiding achter de rug en voel me vaak behoorlijk eenzaam. Zou fijn zijn als jij daar iets aan zou kunnen doen.