Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Rijpe Vvlolletje van 38 uit De Bilt, Utrecht zoekt contact
DDivorced (38)
★★★★☆
Sind mijn scheiding sta ik droog en speel ik alleen maar een beetje met mijzelf. sinds enige tijd heb ik enorme behoefte aan fysiek mannelijk contact en dat voor mij het signaal om de markt af te struinen en op zoek te gaan naar een seksmaatje.
Het zou heerlijk zijn als binnenkort eens echt lekker van me komt snoepen want ik heb je genoeg te bieden. Ik wil natuurlijk ook van jou snoepen en alles aan je ontdekken. Ik heb alle tijd, dus wacht op je.
Was al op jonge leeftijd getrouwd maar het hield geen stand, nu weer vrij om te doen wat ik wil en zoek dus ook niet iemand met trouwplannen maar gewoon samen plezier maken de rest zien we wel.
ik ben een leuke lieve spontane meid, die graag leuke dingen doet en niet bang is ingesteld. ik probeer graag nieuwe dingen uit ,,, wat ik zoek: leuke spontane jonge met humor en hij moet natuurlijk ook wel lief zijn en vooral niet saai!
Misschien zoek je net als ik ook naar lekkere afleiding en goede spanning, lees dan vooral verder;) ik ben nog maar net gescheiden, ik woon in limburg, heb een super baan, heerlijke woning waar ik jou kan ontvangen. Samen in bad, bed, alles wat we maar willen.