Was al op jonge leeftijd getrouwd maar het hield geen stand, nu weer vrij om te doen wat ik wil en zoek dus ook niet iemand met trouwplannen maar gewoon samen plezier maken de rest zien we wel.
Vrouw Fleurtje33 van 39 uit Bunnik, Utrecht zoekt sexdating
Dainey (40)
★★★★☆
Met mooi weer maak ik graag een tochtje op mijn motor, dat is echt mijn uitlaat klep in het leven. Gewoon lekker tocht van een paar uur, maar soms ook wel langer
Is er leven na de scheiding? Ik dacht even van niet, maar dat was omdat ik gekwetst was. Dat is nu alweer een tijdje geleden en ik ben opgekrabbeld. Ik ben teveel waard om bij de pakken neer te gaan zitten. Dus ik ga weer leven. Het liefst met een leuke man, die me laat zien dat niet iedere man een rotzak is.
Al jong gescheiden en dat heeft zeker zijn voordelen. Ik heb een kindje maar die gaat om het andere weekend naar zijn vader en dan kan kan ik los gaan. En dat ga ik zeker doen! Ik ga sex in het hele huis hebben. Slaapkamer, keuken, woonkamer, echt overal! Doe je mee?
Mijn optimistische instelling kent bijna geen grenzen. Na de scheiding ben ik niet in zak en as gaan zitten maar gewoon door gegaan met leven en leuke dingen doen. Het is natuurlijk wel fijner om dingen samen te doen en een man die me leuk vind wil ik graag leren kennen.