Met mooi weer maak ik graag een tochtje op mijn motor, dat is echt mijn uitlaat klep in het leven. Gewoon lekker tocht van een paar uur, maar soms ook wel langer
Moeder Dainey van 40 uit Helmond, Noord-Brabant zoekt dating
Ise_jose (40)
★★★★☆
Een jaar geleden heb ik besloten het huwelijk te ontbreken. Een half jaar later was de scheiding rond en was ik weer single. Spijt heb ik er niet van, alleen vind ik wel dat de avonden eenzaam zijn en het zou fijn zijn als er weer een man mijn leven binnenkomt stappen.
Helaas ben ik een lange tijd ziek geweest en heb ik geen tijd gehad om te genieten van het leven. Nu is het moment daar en kan ik weer gaan genieten. Ik zoek een man die dat samen met mij wilt gaan doen. Leeftijd doet er niet zo veel toe als jij maar leuke gesprekken kan voeren en geen discussie uit de weg gaat ben ik al geïnteresseerd.
Na een roerig huwelijk ben ik nu op zoek naar een rustige man. Iemand die zijn wilde haren verloren heeft en nu gewoon rust zoekt. Zo ben ik namelijk ook. Ik was altijd een wilde, maar mijn huwelijk is wild genoeg geweest, daar ben ik echt helemaal klaar mee. Nu wil ik echt alleen maar huisje, boompje, beestje.
Altijd dacht ik dat ik mijn leven goed op orde had, helaas was dit allemaal schone schijn. Mijn ex heeft mij verlaten voor een jonge meid, ik kan er alleen maar dankbaar voor zijn. Dankbaar zal ik ook zijn als ik de soulmate ga vinden.
Wat ik heel graag zou willen is lekker vrijen in de buitenlucht. Ik weet een paar hele goede en spannende plekjes nu alleen nog iemand vinden die ervoor open staat