Dame Blodiine van 40 uit Mortsel, Antwerpen zoekt contact
Fleurtje33 (39)
★★★★☆
Was al op jonge leeftijd getrouwd maar het hield geen stand, nu weer vrij om te doen wat ik wil en zoek dus ook niet iemand met trouwplannen maar gewoon samen plezier maken de rest zien we wel.
Als sloofje werd ik gebruikt door mijn ex man, gelukkig ben ik van hem af en zoekt hij maar een ander slachtoffer. Ik zoek een lieve man die mij de nodige aandacht wil geven en die me lief heeft.
De scheiding heeft me wel wat gedaan, ik heb me een tijdlang gebruikt gevoelt maar heb dat gevoel eindelijk achter me weten te laten. Hoog tijd om weer een lieverd te vinden die het mij wel ziet zitten om een relatie aan te gaan.
Hoi, ik ben tot mijn grote geluk gescheiden! Maar na een tijd begon ik toch iets te missen. Ik hoop mijn soulmate te vinden maar een goede vriend sla ik nooit af!
De complimentjes die ik krijg zijn welgemeend maar enkel van mannen die al een relatie hebben. Ik zoek een single man die me leuk vind, me elke dag wil ontmoeten en mijn rots in de branding is.
Je ziet het ik doe graag aan hardlopen, ook al een aantal keer een marathon gedaan. Ik denk dat ik nu ook wel toe ben aan een hardloop maatje. Je ergens aan meten is toch nooit verkeerd?