Dame Blodiine van 40 uit Mortsel, Antwerpen zoekt contact
Ise_jose (40)
★★★★☆
Een jaar geleden heb ik besloten het huwelijk te ontbreken. Een half jaar later was de scheiding rond en was ik weer single. Spijt heb ik er niet van, alleen vind ik wel dat de avonden eenzaam zijn en het zou fijn zijn als er weer een man mijn leven binnenkomt stappen.
Al veel te lang ben ik single, heb geen kinderen maar wil die heel graag. Hoog tijd om een man te vinden die dat ook wil en mij de meest geweldige vrouw van heel Nederland vind.
Ik hou van reizen, feesten, en shoppen. Maar een avondje op de bank volstaat ook prima. Ik ben gescheiden en nu nog alleen. Ik hoop dat ik niet lang meer alleen hoef te zijn. Ik wil al deze leuke dingen graag kunnen doen met een leuke man.
Er zijn een heleboel dingen die ik heb gedaan in mijn leven, maar wat ik altijd nog is heb willen doen is een rollenspel.. Ik speel dan de agente en jij het boefje? Ik ben dol op lingerie,hoge hakken en kan erg goed dansen.
Ik hoop een man te vinden die stevig in zijn schoenen staat want ik ben een temperamentvolle vrouw. Een beetje wispelturig maar ook heel lief en zorgzaam. Hoop dat je me nog leuk vind en me snel een reactie stuurt.
Je weet toch wel dat mollige vrouwen veel meer van sex genieten? Wij vinden het heerlijk om overal aangeraakt te worden, hard of zacht. Likken is nog veel lekkerder en ook achterlangs is lekker geil. Nou, zeg nou zelf, dat maak je niet vaak mee toch?