Milfje Promedia van 40 uit Almere, Flevoland zoekt sexdating
Hanadie (40)
★★★★☆
Als eigen ondernemer sta ik wel stevig in mijn schoenen, maar dat moet ook wel het is soms een harde wereld. Daarom vind ik het op zijn tijd ook erg fijn als ik die kant eens kan laten vallen.
De scheiding heeft me wel wat gedaan, ik heb me een tijdlang gebruikt gevoelt maar heb dat gevoel eindelijk achter me weten te laten. Hoog tijd om weer een lieverd te vinden die het mij wel ziet zitten om een relatie aan te gaan.
Ik heb geen zin om hier veel over mijn eigen te gaan vertellen, het enigste dat ik hier wel wil zeggen dat ik op zoek ben naar seks met verschillende mannen en ben dus niet op zoek naar een relatie sorry.
Sind mijn scheiding sta ik droog en speel ik alleen maar een beetje met mijzelf. sinds enige tijd heb ik enorme behoefte aan fysiek mannelijk contact en dat voor mij het signaal om de markt af te struinen en op zoek te gaan naar een seksmaatje.
Ik kan het niet afleren want sinds mijn jeugd ben ik het verleidende type. Nu wil ik hier verandering in brengen en is gelijk ook de reden waarom ik mij hier heb ingeschreven. Ik wil mij eens laten verleiden en dat zal aan jou zijn om de juiste manier te vinden.