Milfje Promedia van 40 uit Almere, Flevoland zoekt sexdating
Vvlolletje (38)
★★★★★
Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
De complimentjes die ik krijg zijn welgemeend maar enkel van mannen die al een relatie hebben. Ik zoek een single man die me leuk vind, me elke dag wil ontmoeten en mijn rots in de branding is.
ik ben een leuke lieve spontane meid, die graag leuke dingen doet en niet bang is ingesteld. ik probeer graag nieuwe dingen uit ,,, wat ik zoek: leuke spontane jonge met humor en hij moet natuurlijk ook wel lief zijn en vooral niet saai!
Hoi, ik ben tot mijn grote geluk gescheiden! Maar na een tijd begon ik toch iets te missen. Ik hoop mijn soulmate te vinden maar een goede vriend sla ik nooit af!
De scheiding heeft de nodige sporen achter gelaten bij me en hoop ze snel te kunnen vergeten. Wie weet ben jij het die me weer het fijne van het leven laat inzien en we smoorverliefd worden op elkaar.