Milfje Promedia van 40 uit Almere, Flevoland zoekt sexdating
Talyan (37)
★★★★☆
Te snel ben ik met mijn vriend gaan samenwonen, we kende elkaar vier maanden en toen was het al raak. Had ook te maken dat ik weer bij mijn ouders inwoonde. Gevolg is nu dat de relatie aan het stranden is en ik weer moet uitkijken naar een andere man.
Phoe was was het zwaar om mijn leven weer op te bouwen na mijn scheiding. Maar het is mij gelukt. De kinderen hebben hun draai gevonden, ik heb een leuk huisje gevonden dus nu nog een leuke man.
Ik hou van reizen, feesten, en shoppen. Maar een avondje op de bank volstaat ook prima. Ik ben gescheiden en nu nog alleen. Ik hoop dat ik niet lang meer alleen hoef te zijn. Ik wil al deze leuke dingen graag kunnen doen met een leuke man.
Geluk zit in een klein hoekje maar ik heb wel heel veel kleine hoekjes waarin ik moet zoeken om het te vinden. Ik ben een gescheiden vrouw die het al veel te lang moet doen zonder man en wil dat daar een einde aan komt.