Milfje Promedia van 40 uit Almere, Flevoland zoekt sexdating
Tarabb (39)
★★★★☆
Lang heb ik naar geen man omgekeken, maar sinds enige weken heb ik weer zin in mannenvlees. Voor het mooie ben ik misschien iets te stevig, maar dan heb je lekker iets om vast te houden.
Phoe was was het zwaar om mijn leven weer op te bouwen na mijn scheiding. Maar het is mij gelukt. De kinderen hebben hun draai gevonden, ik heb een leuk huisje gevonden dus nu nog een leuke man.
Het single leven ken ik inmiddels wel, alle positieve en negatieve kanten ik meegemaakt en kijk vol verwachting uit naar de man die met mij een relatie wil aangaan. Ik wil een man in mijn leven, een man die me lief heeft en gezelschap bied.
Ik ben echt toe aan een nieuwe start met een lieve man. Net een vechtscheiding achter de rug en voel me vaak behoorlijk eenzaam. Zou fijn zijn als jij daar iets aan zou kunnen doen.