Gratis Aanmelden

Vrouw FleurtjedL zoekt sex

FleurtjedL (38)

Ondanks dat ik mollig ben kan ik je zeggen dat ik sexy en sensueel ben. Mijn voorkeur is passionele seks en omdat ik dit al een tijd mis zoek ik jou voor een date met een dikke hoofdletter. Hou je van een Rubensvrouw dan moet je mij niet laten schieten.

Maak contact met haar
  1. Naam: FleurtjedL
  2. Leeftijd: 38 Jaar
  3. Woonplaats: Gistel
  4. Provincie: West-vlaanderen
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 160-165 cm
  8. Postuur: Mollig
  9. Oogkleur: Blauw
  10. Haarkleur: Gekleurd
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Nee
Vrouw FleurtjedL van 38 uit Gistel, West-vlaanderen zoekt sex
Aquadrie (37)
★★★★★
Ik ben ik, best pittig maar kan op zijn tijd ook best lief zijn hoor, val op leuke, eerlijke mannen die mij goed behandelen, dan krijg je het dubbel en dwars terug. Ik ben opzoek naar een leuke date, waarbij alles kan en niks moet! Ik heb een vechtscheiding met mijn ex gehad, dus ben best gebroken en absoluut niet toe aan een nieuwe relatie direct, wil eerst genieten en tijd nemen voor elkaar. Ik ben niet veeleisend, makkelijk in de omgang, en hou ervan als we elkaar vrijheid kunnen geven, heb een hekel me telkens te moeten verantwoorden als er iets is.
Mama Aquadrie zoekt dating
Ikbenhet (37)
★★★★★
Gezocht een leuke man die ook nog in het leven staat en er in het weekend op uit wilt gaan!
Moeder Ikbenhet zoekt contact
Halima (40)
★★★★★
Ik ben Halima, ik ben een gescheiden vrouw en heb een zoontje. Ik hou van paardrijden, minigolf, karten en ga ook heel veel zwemmen. Ik zoek een man die vast werk heeft, die van aanpakken weet en niet in zijn luie zetel blijft zitten en die samen een gezin wil starten.
Milf Halima zoekt jongen
Anitak (39)
★★★★☆
Ik ben een vrolijke spontane vrouw die van het leven geniet het enigste wat ik nog mis is een maatje om wat stouts mee te doen.
Geile Anitak zoekt contact
Pleziert (40)
★★★★☆
Je ziet het al voor een spannend pakje draai ik mij niet om, en ik hoop dat jij dat ook niet doet. Ik heb liever dat dat je dan op je knietjes gaat en mij gaat aanbidden van beneden naar boven.
Vrouw Pleziert zoekt man
Ummmah (40)
★★★★★
Soms kan ik lekker gek zijn en soms serieus wanneer het nodig is. Ik hou nou eenmaal van lachen en plezier maken en wil dat graag met iemand kunnen delen.
Dame Ummmah zoekt dating
Annemiek
★★★★★★★★★☆
We willen graga pizza's bakken, maar onze oven is echt te smerig voor woorden. Als jij hem schoonmaakt, mag je een uurtje met ons tweetjes doorbrengen, ter compensatie..
Oven schoonmaken (Klus van 2 uur)
Nette
★★★★★