Hou ervan als mannen sabbelen aan mijn panty's of schoenen als ik die nog aan heb. Helaas zijn die niet voor het oprapen vandaar dat ik het hier probeer
Mama schoenentik van 25 uit Opmeer, Noord-Holland zoekt man
Meerjoyc (47)
★★★★☆
Je uiterlijk is niet waar ik op wil vallen. Het gaat mij voornamelijk om wat er in jou zit, lief, teder en in voor humor. Veel meer vraag ik niet, iets zegt in mij dat diegene hier maar zo eens kan zitten.
Ik, jij Wij? Misschien kan dat zomaar zijn als er een klik is. Het begint met een gesprek en dan zien we verder..Ik ben gezellig en ongebonden. Ik hou van humor. Hopelijk ben ik die gene die jij zoekt!
Ik heb mijn leven behoorlijk op de rit en ik kan zeggen dat ik het leven allen wel heel erg goed vind bevallen alleen kom ik nu wat te kort. Ik wil seks, dit alles natuurlijk wel veilig en het liefst met iemand die het ook wel vaker wil dan een keer. Ik hou van lekker lang en soms van een lekker vlug potje harde seks. Ik hoop hier een man tegen te komen die mij kan laten genieten en mijn tekort kan opvullen.
Ook ik heb mijn mindere kanten maar ik denk dat jij daar geen probleem van maakt. Niemand is perfect en jij waarschijnlijk ook niet. De man die ik wil leren kennen is lief, heeft geen al te groot rugzakje wat hij meedraagt en is ook zoekende naar de ware liefde.
Hallo lieve mannen! Ik ben een zorgzaam type, maar dat wil nog niet zeggen dat ik geen beest in bed kan zijn! Ik hou er van als mannen mij intens kunnen verwennen in bed. Ben jij die leuke man die mij een intens lekkere nacht kan bezorgen?