Gratis Aanmelden

Rijpe Ikbenleuk zoekt contact

Ikbenleuk (49)

Soms een beetje gek, maar ook serieus.

Maak contact met haar
  1. Naam: Ikbenleuk
  2. Leeftijd: 49 Jaar
  3. Woonplaats: Albrandswaard
  4. Provincie: Zuid-Holland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 155-160 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Grijs
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: Anders
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Ja
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Ja
Rijpe Ikbenleuk van 49 uit Albrandswaard, Zuid-Holland zoekt contact
Durfjehet (48)
★★★★☆
In mijn leven ben ik heel vaak slecht behandeld door mijn exen, te vaak was ik niet in staat geweest om voor mezelf op te komen, hierdoor heb ik toch wel enige schade opgelopen. Durf niet snel een serieuze relatie aan te gaan en heb heel wat bedpartners gehad, puur om het feit dat ik gewoon bang was om weer slecht behandeld te worden. Wat ik hier zoek is iemand die me neemt zoals ik ben, accepteert dat ik een rugzak heb, en houd van samen genieten. Ik vind het heel belangrijk dat we vooraf alles duidelijk afspreken, zodat we beiden weten waar we aan toe zijn en achteraf niet voor verassingen komen te staan.
Dame Durfjehet zoekt neuk date
Saarh (49)
★★★★☆
KLOP KLOP, Sarah hier. Ik ben een gescheiden dame en zoek weer wat vertier. Nu snap jij natuurlijk wel dat ik op zoek ben naar een leuke man, en dan kom ik jou ineens tegen. Natuurlijk kan jij dan wel na gaan dat ik mijn oog op jou heb laten vallen. Zoek jij ook een leuke vrouw? Dan hoor ik toch vast wel snel wat van jou terug?
Hete Saarh zoekt man
Barbra (49)
★★★★★
Ben alles behalve braaf...Ik had een tijdje een vaste sexvriend maar die is uit mijn leven verdwenen, lang verhaal. Om het even snel en simpel te zeggen zoek ik een nieuwe buddy..
Hete Barbra zoekt jongen
Linnlo (47)
★★★★★
Hoi, Linn is de naam en men noemt mij ook wel eens knuffel Linn. De hele dag door kan ik wel knuffelen, nu zoek ik alleen nog mijn knuffelbeertje.
Milfje Linnlo zoekt jongen
Nizin (47)
★★★★☆
Iemand die wel van aanpakken weet, heb het niet zo op softies maar val op stoere dominante mannen, iemand die me de baas kan en waar ik niet overheen loop
Dame Nizin zoekt neuk date
Anneliene (49)
★★★★☆
Hallo voor alle leuke sexy mannen aan de andere kant. Ja ik ben geen 20 jarige topmodel maar daarom heb ik nog wel mijn sexy kanten en rondingen. Plus misschien wel iets meer ervaring. Ik ben helemaal gek op verschillende standjes eigenlijk, altijd een bal gehakt wil je toch ook niet eten?
Milf Anneliene zoekt sex contact
Benthe
★★★★★★★★★★
Ik heb een klein tuintje waarin ik graag tegels zou willen leggen, maar ik doe het liever niet zelf. Ik wil graag iemand hebben die dat voor me doet in ruil voor een vrijpartij.
Tegels leggen (Klus van 3 uur)
Heleen
★★★★★★★★★★
Ik zoek een nerd die een unzip programma kan installeren op mijn PC. Ik snap er niets van, maar volgens mij is het redelijk simpel. Beloning: mijn borsten voor 5 minuten
Software installeren (Klus van half uur)
Brechtsje
★★★★★★★★★★
Ik zoek in de omgeving Utrecht een nieuwe woonruimte, als gevolg van een stuk gelopen relatie. De gouden tip belooon ik in natura. Een uur vrijen met mij.
Woonruimte gezocht (Klus van 1 uur)
Marretje
★★★★★★★★★☆
Ik kan wel wat hulp gebruiken bij het schilderen van het plafond van mijn woonkamer. Ik kan je helaas niet met euro\'s betalen, maar wel met mijn lichaam..
Plafond schilderen (Klus van 2 uur)
© 2025 Straks Daten