Soms kan ik wat bruut uit mijn woorden komen maar het is zeker niet zo dat ik het negatief bedoel. Ik ben inmiddels vijf jaar gescheiden en zou het erg fijn vinden om een man te leren kennen die meer dan een vriend voor me is.
Milfje Esmeekelie van 47 uit Woerden, Utrecht zoekt contact
Nizin (47)
★★★★★
Iemand die wel van aanpakken weet, heb het niet zo op softies maar val op stoere dominante mannen, iemand die me de baas kan en waar ik niet overheen loop
Ja hoor, je hebt me gevonden, de vrouw die echt heel erg houd van knuffelen. Ik zoek dan ook een echte knuffelbeer die er ook niet genoeg van krijgt.Nu wacht ik in spanning op die heerlijke knuffelbeer, ik kijk er echt naar uit.
Hallo! Ik zoek leuke en vooral spannende dates. Ben niet de jongste en de strakste meer maar dat neemt niet weg dat we het niet leuk kunnen hebben samen. Mijn kinderen zijn al uit huis kan dus prima ontvangen, verplaatsen is echt ook geen enkel probleem.Als het je leuk lijkt om kennis met mij te maken dan hoor ik het wel.
Volgens mijn vriendinnen kan ik maar beter alleen blijven. Ze hebben allemaal rotervaringen en ook ik heb helaas al een huwelijk achter de rug. Maar helemaal alleen? Nee joh, dat kan ik niet! Ik heb in ieder geval een kerel nodig om aan mijn trekken te komen. Want naarmate ik ouder word, heb ik steeds meer zin in sex. En zonder man kom ik dan nergens!