Er zijn genoeg mooie dingen in het leven om van te genieten en van de meeste doe ik dat dan ook. Wil ook graag genieten van een lieve man, iemand die me na aan het hart ligt en met mij een heel fijne relatie wil opbouwen.
Moeder Nihalda van 51 uit Amersfoort, Utrecht zoekt contact
MilFMayke (49)
★★★★★
Mijn man was enorm op mij uit gekeken en daar heb ik een enorme knauw van gekregen. Ik merk de laatste tijd wel dat ik nog steeds aardig in de markt lig en daar maak ik driftig gebruik van na tien jaar een seksloos huwelijk te hebben gehad.
Ik heb er wel zin in om met jou een spelletje te spelen, ik doe me voor als arts en ben degene die jou op een intern onderzoek wil trakteren. Ik verdiep me graag in je holletje op voorwaarde dat je de mijne ook inspecteert maar dan wel met je harde piemel.
Soms denk ik wel eens was ik maar later geboren. Als ik nu kijk wat er allemaal mogelijk is en onder normaal wordt verstaan dan had ik het veel makkelijke en misschien wel leuker als vroeger.
Ja, wat kan ik hier schrijven. Laat ik maar eens eerlijk zijn, want mijzelf omhoog prijzen heeft geen zin. Ik ben een spontane vrouw, af en toe last van een dipje en soms voel ik me wat alleen. Ik hoop hier een man te vinden die mij weer blij kan maken en gewoon wilt genieten net zoals ik wil.