Er zijn genoeg mooie dingen in het leven om van te genieten en van de meeste doe ik dat dan ook. Wil ook graag genieten van een lieve man, iemand die me na aan het hart ligt en met mij een heel fijne relatie wil opbouwen.
Kom laten wij gewoon eens een lekker wijntje gaan drinken. Dit doe ik natuurlijk niet zomaar met iedereen, want ik wil natuurlijk eerst weten wat voor vlees ik in de kuip heb.
Misschien schrik je ervan maar ik zou mezelf omschrijven als behoorlijk sexverslaafd. Ik kan geen dag zonder heerlijk te masturberen maar dat gaat ook vervelend en ben geen type die mannen in de kroeg op pikt, dus via via kwam ik hier terecht en hoop op veel stoute reacties van ondeugende mannen.
Ik ben dol op romantiek en de man die ik zoek is dat ook. Samen dineren bij kaarslicht, de haard aan en samen op de bank een romantische film kijken. Ik zou willen dat ik nu al in je armen op de bank zou liggen.
Ik, jij Wij? Misschien kan dat zomaar zijn als er een klik is. Het begint met een gesprek en dan zien we verder..Ik ben gezellig en ongebonden. Ik hou van humor. Hopelijk ben ik die gene die jij zoekt!