Gratis Aanmelden

Moeder Wandaw zoekt jongen

Wandaw (47)

Ik ben nog niet zo heel erg lang geleden gescheiden, en zoek hier dan geen vaste relatie, meer een lat relatie.

Maak contact met haar
  1. Naam: Wandaw
  2. Leeftijd: 47 Jaar
  3. Woonplaats: Stichtse Vecht
  4. Provincie: Utrecht
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 175-180 cm
  8. Postuur: Slank
  9. Oogkleur: Groen
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: Anders
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Ja
Moeder Wandaw van 47 uit Stichtse Vecht, Utrecht zoekt jongen
Zaviera (48)
★★★★☆
Sinds kort gescheiden en wil graag een nieuwe liefde, wel iemand die mij op seks gebied kan bij houden want daar is mijn huwelijk dus ook op stuk gelopen.
Dame Zaviera zoekt jongen
Durfjehet (48)
★★★★★
In mijn leven ben ik heel vaak slecht behandeld door mijn exen, te vaak was ik niet in staat geweest om voor mezelf op te komen, hierdoor heb ik toch wel enige schade opgelopen. Durf niet snel een serieuze relatie aan te gaan en heb heel wat bedpartners gehad, puur om het feit dat ik gewoon bang was om weer slecht behandeld te worden. Wat ik hier zoek is iemand die me neemt zoals ik ben, accepteert dat ik een rugzak heb, en houd van samen genieten. Ik vind het heel belangrijk dat we vooraf alles duidelijk afspreken, zodat we beiden weten waar we aan toe zijn en achteraf niet voor verassingen komen te staan.
Dame Durfjehet zoekt neuk date
OhwilX (49)
★★★★☆
Ik hou er wel van, kom je bij me langs?
Hete OhwilX zoekt jongen
Soofietje (47)
★★★★☆
Mijn vrijheid is best belangrijk voor me, maar ik wil graag rekening met je houden als je lief voor me bent. Ik ben een beetje huiverig voor een relatie geworden, maar alleen al het feit dat ik hier ben, betekent toch wel dat ik geïnteresseerd ben. Als je het niet erg vindt om mijn vertrouwen te moeten winnen, zou je me dan eens willen schrijven? Ik beloof dat ik me probeer open te stellen.
Vrouw Soofietje zoekt man
Lonnki (49)
★★★★☆
Maatje of liefde; denk dat het eerste belangrijker is en meer betekenis heeft! Tegendeel mag bewezen worden
Geile Lonnki zoekt sex contact
Wennepen (48)
★★★★☆
Al over de veertig, maar nog een lekker ding hoor. Het huwelijk heeft me geen gelukkig mens gemaakt, dus dat doe ik maar niet meer. Neemt niet weg dat ijk nog wel kan genieten van een lekkere vrijpartij met een mooie man. Zullen we?
Mama Wennepen zoekt contact
Leuntje
★★★★★★★★★☆
Ik heb het in de rug en ik kan mijn tuintje niet meer maaien. Dus ik zoek iemand die dat voor me kan doen en die daar een blowjob van mij in ruil voor wil krijgen.
Gras maaien (Klus van 1 uur)
Mijke
★★★★★★★★★☆
Zou iemand zo vriendelijk willen zijn om het gras bij mijn moeder te maaien? Ik kan je helaas niet met geld betalen, maar wel met mijn lichaam. Maaibeurt = neukbeurt.
Gras maaien (Klus van 1 uur)
Israa
★★★★★★★★★★
Zin om mij eens lekker van achter te nemen en over mijn billen klaar te komen? Dat is OK, nadat je mijn oude bankstel naar de de stort hebt gebracht ;-) Beloning komt daarna bij mij thuis.
Grof vuil wegbrengen (Klus van 2 uur)
Celine
★★★★★★★★★☆
Die muur hier voor mij moet geschilderd worden en ik kan dara niet goed in. Kun jij mij helpen? Hij is 4,20 bij 2,50. In beige graag. Beloning is seks met mij.
Muur schilderen (Klus van 2 uur)
© 2026 Straks Daten