Ja toch wel, mijn borsten zijn echt alles is nog echt en eerbaar aan me! Alleen ben ik wel al ontmaagd. Maar was niet zo heel leuk.Misschien kan jij me seks op een andere manier laten beleven?
Mama EchteZzz van 27 uit Izegem, West-vlaanderen zoekt relatie
memyselfi (47)
★★★★☆
Laatst zag ik een reclame op de televisie, over nieuwe kansen nemen in het leven. Ik ben van mezelf wat verlegen, maar ik hoop dat online contact me beter af gaat en me de kans geeft echt iets leuks met iemand om te bouwen.
Wie wilt met mij de wereld van de sm en de bondage in duiken? Ik heb er nog niet veel van mogen meemaken maar ik vind het geweldig. Ik voel me zowel dominant als onderdanig, dus een switch zoals ze dat noemen.
Samen een gezellig avondje doorbrengen als je mij wel ziet zitten en ik je leuk vind lijkt me heerlijk. Al een tijdje heb ik geen afspraakje gehad en kijk echt uit naar je fijne gezelschap.