Ja toch wel, mijn borsten zijn echt alles is nog echt en eerbaar aan me! Alleen ben ik wel al ontmaagd. Maar was niet zo heel leuk.Misschien kan jij me seks op een andere manier laten beleven?
Mama EchteZzz van 27 uit Izegem, West-vlaanderen zoekt relatie
Barbra (49)
★★★★★
Ben alles behalve braaf...Ik had een tijdje een vaste sexvriend maar die is uit mijn leven verdwenen, lang verhaal. Om het even snel en simpel te zeggen zoek ik een nieuwe buddy..
Ik ben alweer een tijdje gescheiden en ben ondertussen het alleen spelen wel heel erg beu aan het worden, mijn speeltjes daar heb ik nu wel even genoeg van, wil nu graag weer het echte werk, welke man heeft er zin in een lekkere seksdate en wie weet wel meer?
Hallo, misschien zoek ik jou, een niet drinkende man, niet direct sex gericht, ( niet alles tegelijk) , ik ben een rookster, geen drinker, en zoek een date om te kijken of het klikt, daarna zien we wel verder
Misschien schrik je ervan maar ik zou mezelf omschrijven als behoorlijk sexverslaafd. Ik kan geen dag zonder heerlijk te masturberen maar dat gaat ook vervelend en ben geen type die mannen in de kroeg op pikt, dus via via kwam ik hier terecht en hoop op veel stoute reacties van ondeugende mannen.
ik ben een gewone vrouw zonder kapsones. kan soms wat verlegen zijn ( moet de kat ff uit de boom kijken).soms wat onzeker. ben een rustig persoon maar kan ook echt wel uit de band springen. en volgens anderen ben ik een lief en aardig mens .
Mijn hele leven vraag ik me al af hoe het is om sm seks te hebben. Het fascineert me en ik word opgewonden als ik er aan denk als ik eens goed vernederd wordt. Ik heb geen enkele ervaring, want mijn ex vond het helemaal niets en vreemdgaan doe ik niet. Maar nu ben ik weer vrij en kan ik doen wat ik wil. En dat is dus om seks te hebben met een man die me inwijdt in de sm wereld.