Ik ben iemand die heel open van geest is en nog heel wat aankan maar helaas ben ik alleen. Het zou fijn zijn mijn ruime gedachten met een leuke man te kunnen delen.
Misschien ben ik er wel klaar voor om mij te binden, dat gevoel heb ik lange tijd niet gehad maar ik merk dat ik er echt aan toe ben. Ik wordt immers ook ouder en ben mij er van bewust dat het leuk en fijn kan zijn als je ook dingen samen kan doen.
Het zou toch echt wel enorm fijn zijn, wanneer een man echt voor mij zou gaan en ik er niet na een jaren lange relatie achter hoef te komen, dat ik er een van velen was.
Mooi, lief en een beetje avontuurlijk, dat ben ik ten voeten uit. Zoek een man die ook zo in elkaar zit en dat we samen lang mogen genieten van de avonturen die we met elkaar gaan doormaken en natuurlijk van de liefde.
Altijd in voor een heerlijk heet sexafspraakje, jonger of ouder maakt voor mij niets uit, als je maar zin hebt. Het zou leuk zijn als je niet te ver weg woont maar dat is geen must. Ik houd wel van geschoren mannen vind ik wel zo fris.
Ik hoop dat ik er een beetje aantrekkelijk voor je uitzie, de kans dat er dan iemand reageert is dan een stuk groter. Inmiddels ben ik drie jaar gescheiden en naarstig opzoek naar de man die ook een nieuwe partner zoekt.