Ik ben iemand die heel open van geest is en nog heel wat aankan maar helaas ben ik alleen. Het zou fijn zijn mijn ruime gedachten met een leuke man te kunnen delen.
Dame Coolemeid van 47 uit Leuven, Vlaams-Brabant zoekt relatie
Sexylovertje (48)
★★★★☆
Als je zo blijft kijken, komen we niet verder natuurlijk. Ik ben te oud om allerlei spelletjes te spelen, dus daar begin ik niet aan. Ik zoek een man die nog zin heeft in een lekker potje sex. Ik ben recht voor zijn raap en als je verstandig bent, ben jij dat ook en dan kunnen we samen aan de gang gaan.
Altijd in voor een heerlijk heet sexafspraakje, jonger of ouder maakt voor mij niets uit, als je maar zin hebt. Het zou leuk zijn als je niet te ver weg woont maar dat is geen must. Ik houd wel van geschoren mannen vind ik wel zo fris.
Kom laten wij gewoon eens een lekker wijntje gaan drinken. Dit doe ik natuurlijk niet zomaar met iedereen, want ik wil natuurlijk eerst weten wat voor vlees ik in de kuip heb.