Gratis Aanmelden

Gescheiden Mirella zoekt man

Mirella (47)

Getrouwd geweest, huisje, tuintje, boompje,.... Ik heb het allemaal gehad en eerlijk? Op een bepaald moment had ik er genoeg van om vast te zitten in dat saaie leventje. Ik heb het heft in eigen handen genomen en kan mezelf nu een gelukkige zelfstandige vrouw noemen. Het enige wat ontbreekt is iemand waarbij ik toch af en toe eens terecht kan voor de nodige affectie. Want ook al is mijn leven nu bijna perfect, een vrouw heeft toch ook nog steeds haar behoeftes.

Maak contact met haar
  1. Naam: Mirella
  2. Leeftijd: 47 Jaar
  3. Woonplaats: Olen
  4. Provincie: Antwerpen
  5. Land: België
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-175 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Ja
Gescheiden Mirella van 47 uit Olen, Antwerpen zoekt man
Bsyl (49)
★★★★★
ik zoek naar iets leuks en gezelligs. Ben jij een leuke man die zin heeft om samen met mij wat gezelligs te gaan doen?
Rijpe Bsyl zoekt contact
Salit (47)
★★★★☆
Gewoon een keer een spannende date gezocht.
Vrouw Salit zoekt sexdate
Miessmies (49)
★★★★★
Ben het alleen zijn meer dan zat..Ik wil weer genieten van het leven! Plezier voor twee dus doe je met me mee?
Milf Miessmies zoekt neuk date
Gill (48)
★★★★★
Mijn man heeft ervoor gekozen om bij mij weg te gaan voor een jonger iemand. Voor mij geen probleem want nu kan ik terug keren in mijn jeugdige tijd waar ik het heel fijn vond een man te verleiden en een beetje uit te dagen.
Gescheiden Gill zoekt jongen
makeupdoll (49)
★★★★☆
Leuke spontane dame, heb geen moeite met het alleen zijn. Maar verlangt toch weer naar de warmte en gezelligheid van een partner. Want uiteindelijk is dat toch wat we allemaal willen!?
Dame Makeupdoll zoekt sex contact
Hadijat (47)
★★★★★
Kleine kinderen worden groot dus mama krijgt meer tijd, die tijd wil ik graag besteden aan of met een maatje in mijn leven. Ik merk dat ik daar echt weer aan toe ben.
Milfje Hadijat zoekt contact
Lente
★★★★★★★★★★
Ik ben bereid om je een handjob te geven als je voor mij een dubbele matras naar 3 hoog kunt dragen. Voor mij onmogelijk en ik ga er geen geld voor betalen. Handjob is wel ok.
Matras naar etage dragen (Klus van half uur)
Vere
★★★★★★★★★★
Mijn grasmaaier is kapot en mijn tuin van 300m2 mag wel eens gemaaid worden. Kom jij dat voor me doen met jouw maaier? Nemen we daarna samen een bad... deal?
Gras maaien (Klus van 2 uur)
Berdien
★★★★★★★★★★
Dit is wat je krijgt als je me helpt bij het verplaatsen van een grote eikenhouten kast een etage hoger.. (Waarschijnlijk moet hij eerst deels uit elkaar gehaald worden)
Verplaatsen meubel (Klus van 1 uur)
Elcke
★★★★★★★★★☆
Mijn werkster is ziek en ik zoek iemand die mijn huis wil stofzuigen. Het leek me leuk om een keer niet met geld te betalen, maar met iets veel originelers... Wat denk je?
Stofzuigen (Klus van 2 uur)
© 2026 Straks Daten