Gescheiden Kusvoorjou van 48 uit Utrecht, Utrecht zoekt contact
Lisannee (47)
★★★★☆
Door mijn drukke baan heb ik de tijd niet om veel mensen te leren kennen. Misschien dat ik hier wat meer succes heb, ben van nature een natuurmens en geniet van de kleine dingen in het leven.
Ook al ben ik wat ouder ik heb zeker nog mijn charmes, en die wil ik maar al te graag in de strijd gooien. Van wat voor een charme zou jij kunnen genieten? Ik in sexy lingerie op een kleedje voor de haard?
Kun jij de regie uit handen geven? Ik zoek een man die zich onderdanig op kan stellen en mij mijn gang laat gaan. Het zal niet onaangenaam zijn, dat beloof ik je. Nouja, een heel klein beetje misschien, maar daar ga je zeker weten van genieten.
Nu ik weer single ben en bijna elke avond thuis zit komen de muren op me af. Ik zou graag weer een levensgezel willen hebben en hoop hier de man hier te treffen die een relatie met mij wel ziet zitten.
Sinds mijn scheiding heb ik het vrije leven weer ontdekt. Kinderen hebben wij niet dus ik hoef met niemand meer rekening te houden als ik weg wil gaan. Al zou ik een hele nacht weg blijven, het maakt allemaal niet uit. Maar in je eentje ga je natuurlijk niet snel weg en ik wil ook niet altijd mijn vriendinnen lastig vallen want die hebben allemaal nog een relatie.