Ook al ben ik wat ouder ik heb zeker nog mijn charmes, en die wil ik maar al te graag in de strijd gooien. Van wat voor een charme zou jij kunnen genieten? Ik in sexy lingerie op een kleedje voor de haard?
Gescheiden Meetta van 47 uit Meierijstad, Noord-Brabant zoekt man
Vialia (47)
★★★★★
Lianne aan deze kant, aangenaam kennis te maken. Na mijn scheiding in Flevoland gaan wonen en ik woon hier nog altijd met plezier. Maar de Brabantse nachten mis ik wel regelmatig.
Ik ben nu al een aantal jaar gescheiden, wel een aantal tussentijdse relaties gehad maar het werkte eigenlijk nooit echt, ik werd gewoon niet begrepen. Daarom ben ik opzoek naar een man die me wel begrijpt, iemand die luistert, hoort en me aanvoelt, iemand die eerlijk is en me met respect behandeld. Als het je leuk lijkt om kennis met mij te maken dan hoor ik het graag van je!
Naar het schijnt zijn hier heel leuke mannen en dat wil ik nu wel eens zien. Mijn vriendin heeft er toch een heel leuke vriend aan overgehouden. Zelf ben ik al een tijdje gescheiden en zou wel terug een man in mijn leven willen toelaten.