Ik ben een leuke vrouw opzoek naar een man van middelbare leeftijd voor een leuke tijd mee te beleven en als het klikt ook wel voor vaker. Romantiek en passie zijn voor mij sleutelwoorden.
Rijpe Karinvgoud van 58 uit Steenwijkerland, Overijssel zoekt sex contact
Vivlie (44)
★★★★☆
Ik dacht mijn lover gevonden te hebben maar het bleek dat hij er al drie had en dat gaat me iets te ver. Een vaste minnaar is die ik zoek, een relatie wil ik niet met aangaan maar wel op zijn tijd heerlijk genieten van elkaar!
Ik heb alles achter mij gelaten en zoek een leuk contact om mijn leven weer op de rails te zetten en onder de mensen te komen. Ik hou van koken, uitgaan en wandelen.
Hoe noemen ze dat, een eenvoudige vrouw? Dat ben ik. Ik leef zonder man, maar met twee kinderen. Ik neem met weinig genoegen, ben snel tevreden. Ik zou wel een leuke man willen, die ook 'eenvoudig' is, zodat we samen een beetje kunnen genieten.
Al tien jaar ben ik alleen. Ik zoek ook al jaren naar de juiste nieuwe partner, maar die zoektocht is niet makkelijk. Misschien ben ik wel te veeleisend. Ik heb de zoektocht voor een relatie maar even op een laag pitje gezet, ik ga nu gewoon voor een leuke tijd. Kan een nachtje zijn, meerdere dagen of nog langer. We zien het wel!
Hoi lieverds, ik ben misschien wel wat ouder, maar daarom hou ik niet minder van seks hoor. In het begin ben ik misschien wat afwachtend maar als het ijs eenmaal gebroken is, kan het vuurwerk losbarsten. Ik ben niet zo van extreme seks,meer passievol.