Ik ben een leuke vrouw opzoek naar een man van middelbare leeftijd voor een leuke tijd mee te beleven en als het klikt ook wel voor vaker. Romantiek en passie zijn voor mij sleutelwoorden.
Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Ik hou van kunst en cultuur en het theater is daar een onderdeel uit. Alleen, ik speel dat graag op een bijzondere, passievolle manier en het liefst met twee. Juist ja, een rollenspel. Welke man heeft daar zo nu en dan ook behoefte aan? Uiteraard is er veel meer mogelijk.
Ik dacht dat mijn droom was uitgekomen maar dat mocht niet zo zijn. Hoop dat er nu wel iemand in mijn leven komt die die droom kan waarmaken en me elke dag op een heerlijke manier weet te verwennen zonder dat het saai en eentonig wordt.
Om te beginnen eerst even zien of we een klik hebben en als dat het geval is gaan wij met ons twee ergens heen om daar seks te hebben, ik vind het heerlijk om dat mee te maken zonder verplichtingen.