Ik ben een leuke vrouw opzoek naar een man van middelbare leeftijd voor een leuke tijd mee te beleven en als het klikt ook wel voor vaker. Romantiek en passie zijn voor mij sleutelwoorden.
Rijpe Karinvgoud van 58 uit Steenwijkerland, Overijssel zoekt sex contact
Jellemy (44)
★★★★★
De scheiding was een drama, maar goed dat we geen kinderen hebben want die zouden er een trauma van oplopen. Gelukkig is alles al een tijde achter de rug en kan ik me weer storten op de man die me leuk vind.
Ok, ik neem aan dat jij voor hetzelfde hier komt als mij?. En dat is toch gewoon seks, dus laten we daar ook niet al te moelijk om doen en gewoon eerlijk zijn in wat we zoeken.
Ik wil ongecompliceerde seks geen huisje boompje beesje dus, wil jij dat ook stuur mij dan even een berichtje om wat af te spreken.
De kinderen worden ouder en zelfstandiger dus ik krijg steeds meer vrije tijd. En het klinkt gek want ik dacht dat ik er heel blij mee zou zijn maar ik verveel mij soms gewoon. Dus wie wil er met mij een avontuur starten?
Na mijn scheiding had ik echt tijd voor mijzelf nodig. En die heb ik ook zeker genomen maar ik denk dat ik mij nu maar weer in het dating leven moet gaan gooien. Iedereen verdiend het toch om een maatje te vinden.