Ik ben een leuke vrouw opzoek naar een man van middelbare leeftijd voor een leuke tijd mee te beleven en als het klikt ook wel voor vaker. Romantiek en passie zijn voor mij sleutelwoorden.
Rijpe Karinvgoud van 58 uit Steenwijkerland, Overijssel zoekt sex contact
Olietje (45)
★★★★☆
Ik heb een leuke opleiding gedaan en heb een leuke baan, ik dacht dat ik een leuk leven had en een leuke man alleen vonden 3 andere vrouwen dat ook en dat ging me te ver. Daarom einde huwelijk. Ik zoek geen relatie want daar heb ik wel even mijn buik van vol.
Een relatie is niet direct wat ik zoek, eerst even mailen, kletsen, daten en daarna zien we wel verder. Ben niet vies van lekker zoenen en seksen op een 1e date, maar je moet me wel wat te bieden hebben.
Sinds kort ben ik helemaal in de yoga en tantra lijkt mij heel erg spannend om te proberen. Is er hier iemand die daar ervaring mee heeft of met mij die ervaring op wil doen?
Laatst kreeg ik van een vriendin de uitnodiging om mee te gaan naar een parenclub. Samen met haar vriend. Deze heb ik beleefd afgeslagen omdat ik dat soort dingen liever niet doe met mijn beste vrienden. Die parenclub blijft echter wel interessant moet ik je zeggen. Ik hou van lekker gekke dingen en lekkere dingen. Zo ligt een trio wel in mijn fantasie. Het spelen met touwtjes en een klein beetje pijn. Geen bloed geen naalden en geen plas en poep. Ik ben benieuwd wie me uitnodigt.
Na mijn scheiding kwam ik erachter dat vrouwen ook heel spannend zijn. Na een korte seksuele relatie, met een vrouw ben ik weer vrijgezel en zoek een man voor heerlijke seksafspraakjes!