Ik ben een leuke vrouw opzoek naar een man van middelbare leeftijd voor een leuke tijd mee te beleven en als het klikt ook wel voor vaker. Romantiek en passie zijn voor mij sleutelwoorden.
Als jij weet wat je wil en je wensen goed kenbaar kan maken, dan geef ik die van mij aan jou. Hopelijk zijn wij dan een goede match en nog beter hebben wij een goed connectie.
Waarom alle mannen op sexy slanke dames vallen weet ik niet want ik ben zeker niet de slankste. Ik kan wel heel sexy zijn maar dan moet jij mij wel de kans geven om je te kunnen verleiden.
Toen de scheiding werd uitgesproken heb ik de vlag dagen buiten gehangen. Wat was dit een opluchting, geen man meer die mij controleert en mij klein houdt. Toch wil ik ondanks deze nare relatie weer een man in mijn leven. Ik weet dat er ook mannen zijn die wel respect hebben voor een vrouw.
Mijn lijf is al en tijdje niet meer in contact geweest met een sexy man en daar is het zeker naar opzoek, Een keertje verwent worden is waar het zin in heeft en ik ook! Wil een keer genieten van een mooie man die haar op zijn borst heeft en diepblauwe ogen.