Ik ben een leuke vrouw opzoek naar een man van middelbare leeftijd voor een leuke tijd mee te beleven en als het klikt ook wel voor vaker. Romantiek en passie zijn voor mij sleutelwoorden.
Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
Gescheiden ben ik een aantal jaar geleden maar misschien heeft dat mij wel de ogen geopend. Liefde is misschien niet voor eeuwig maar daarom mag je er toch wel naar verlangen?
Ik heb een heel zwaar huwelijk achter de rug en ik heb sinds kort het hoofdstuk kunnen afsluiten. Het vertrouwen vinden in een man is nog steeds moeilijk voor mij en ik hoop hier iemand te leren kennen die dit kan begrijpen en geduld kan opbrengen voor me.
Altijd in beweging. Ik noem mijzelf soms adhd Diana maar goed, ik ben gewoon geen stilzitter. Ik hou van sporten, reizen, romantiek. Dat laatste heb ik na mijn scheiding niet meer gehad dus zou ik graag weer aan mijn leuke leven toevoegen.