Ik ben niet opzoek naar een man die me een nachtje wil verwennen, wel naar de man die met mij een langdurige relatie wil aangaan. Ik ben een sportieve en spontane vrouw die niet alleen wil blijven.
Mijn lijf is al en tijdje niet meer in contact geweest met een sexy man en daar is het zeker naar opzoek, Een keertje verwent worden is waar het zin in heeft en ik ook! Wil een keer genieten van een mooie man die haar op zijn borst heeft en diepblauwe ogen.
Ben een leuke sportieve vrouw, sta graag uren in de sportschool. Doe voornamelijk aan fitness, Zumba & hardlopen. Maar eigenlijk ben ik op zoek naar een andere sport..als je eventjes goed na denkt weet jij vast wel welke ik bedoel!
Ik heb een heel zwaar huwelijk achter de rug en ik heb sinds kort het hoofdstuk kunnen afsluiten. Het vertrouwen vinden in een man is nog steeds moeilijk voor mij en ik hoop hier iemand te leren kennen die dit kan begrijpen en geduld kan opbrengen voor me.
Wat je geeft aan mij zal ik je ook zeker terug geven, ik geloof wel in karma als het om het leven gaat. Alleen heb ik niemand om iets aan te geven. Ja ik heb mijn vrienden en familie maar ik zou echt weer een steun en toeverlaat willen hebben in het leven.