Ik ben niet opzoek naar een man die me een nachtje wil verwennen, wel naar de man die met mij een langdurige relatie wil aangaan. Ik ben een sportieve en spontane vrouw die niet alleen wil blijven.
Nu ik toch weer single kan ik hier ook wel eens kijken of er nog iemand is die met mij wil uitgaan of andere leuke dingen zou willen doen. Ik hou van spannende dingen dus een spannend voorstel is meer dan welkom.
Hier ben ik dan, hopen dat er nog leuke mannen over zijn hihi. Ik hou er van om eens een andere rol aan te nemen, een agente, verpleegster noem het maar op, zou ik het pakje dan ook uit de kast gaan halen?
De scheiding deed me veel verdriet, ik zag het dan ook niet aankomen dat een scheiding op handen was en mijn ex een ander had. Ik ben blij dat de kinderen de deur uit zijn en hoop dat ik zo tijd genoeg heb om een nieuwe man te leren kennen.
Het lijkt net of ik in een midlifecrisis zit, ik voel mij steeds meer naar beneden zakken. Ik weet precies waar dit door komt, ik mis een lieve man aan mijn zijde.