Ik ben niet opzoek naar een man die me een nachtje wil verwennen, wel naar de man die met mij een langdurige relatie wil aangaan. Ik ben een sportieve en spontane vrouw die niet alleen wil blijven.
Ben helemaal gek op bloemen en planten al van kind of aan, daarom ben ik ook de bloemen wereld in gegaan. Nog moment spijt gehad maar nu ben ik op zoek naar dat ene bloemetje voor mij.
Ouder maar daarom niet minder zin, ik denk juist dat ik in de loop der jaren alleen maar meer zin heb gekregen eigenlijk. Ik kan er ook niets aan doen maar zoveel ik met mijzelf speel momenteel is absurd, dus ik zoek een lekkere spontane man die er ook wel pap van lust.
Ik ben opzoek naar een nieuwe partner, de man die mijn geliefde wil zijn, de man die mij gelijkwaardig behandeld en op wie ik smoorverliefd wordt! Reageer als je denkt dat jij dat bent.
Na mijn scheiding heb ik een leuke vakantie huisje gekocht in het buitenland. Ik dacht als ik het nu niet doe dan doe ik het nooit. Regelmatig ga ik er ook even heen om te genieten van de natuur de rust en zeker ook de ruimte. Maar ik ben daar zo vaak alleen dat misschien vind ik hier iemand waar ik het mee kan delen.
Ik heb een hele leuke baan, leuke vrienden, leuke collega's, leuke buren en vriendelijke mensen om me heen. Eigenlijk kan ik wel zeggen dat ik mijn leven goed op de rit heb. Ik ga graag op vakantie naar de zon of lekker skiën in de sneeuw, maar zeg nu even eerlijk dat is toch leuker met een fijn persoon aan je zijde.