ik ben een beetje gezet , en ben op zoek naar een gezellige man, uiterlijk is onbelangrijk leeftijd ook, vind het belangrijker dat je mij waardeert zoals ik ben, en dat mag je van mij ook verwachten.
Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Ik hoop wel dat de man die me leuk vind en ik met hem een klik heb dat hij niet zo jaloers is als mijn ex. Dat deed bij mijn ex de deur dicht, elke keer ruzie als ik een keer uitging met een vriendin hing me de keel uit.
Ik ben er niet op uit om een eenmalig contact aan te gaan met een leuke man. Ik zoek de ware, de liefde van mijn leven en met hem wil ik een heel mooie toekomst tegemoet gaan.
Leuke sexy moeder wilt wel weer eens op date met een gezellige man. Het is voor mij al heel lang geleden dat ik dit gedaan heb dus ik vind het wel heel spannend. Na de scheiding mag het nu wel weer een keer en ik zoek wel sex voor vaker, alleen serieuze reacties graag!