ik ben een beetje gezet , en ben op zoek naar een gezellige man, uiterlijk is onbelangrijk leeftijd ook, vind het belangrijker dat je mij waardeert zoals ik ben, en dat mag je van mij ook verwachten.
Ik ben een vrouw die erg romantisch is. Ik kan erg genieten van een avond op de bank, kaarsjes aan, filmpje en een hapje en drankje. Maar ook buiten de deur, dat is ook heel fijn, romantisch etentje bijvoorbeeld. Ik ben gescheiden en weer toe aan een leuke man die ook geniet van het leven.
Bij gebrek aan beter gebruik ik mijn dildo, is doe er alles mee en fantaseer dat het een lekkere pik is waar ik op mag zuigen en die mijn grotje verwent. Hoop echt een keer een echte pik in al mijn gaatjes te hebben en hop dat jij het bent die over ene dergelijke pik beschikt die elk gaatje van mij wil opvullen.
Wat je ziet is wat je kan krijgen, een lekkere sportieve dame zoekt een ook een sportieve man. Want als we hete nachten gaan krijgen moet je mij wel aankunnen.
Als 40 plusser zie ik er nog beeldig uit, vind ik zelf, hoop dat jij dat ook denkt en niet om me heen kunt om me te leren kennen. Samen een avondje uit om elkaar beter te leren kennen lijkt me leuk.