ik ben een beetje gezet , en ben op zoek naar een gezellige man, uiterlijk is onbelangrijk leeftijd ook, vind het belangrijker dat je mij waardeert zoals ik ben, en dat mag je van mij ook verwachten.
Het is neem ik aan niet teveel gevraagd veel lol te maken in het leven? Toch heb ik het idee dat je vast zit in regeltjes tegenwoordig. Het mag wel eens anders worden en ik wil buiten de lijntjes gaan kleuren. Vind ik hier iemand die met mij meedoet?
Je kent het wel na je scheiding bijna geen seks meer gehad, ik denk dat er meerdere in dit schuitje zitten. Maar er moeten toch ook mannen zijn die net zo heet staan als dat ik op het moment ben?
Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Ik wil graag een nieuwe relatie opbouwen maar dan wel met iemand die de tijd voor me heeft en me de aandacht wil geven die ik nodig heb. Mijn ex was daar niet van en deed liever zijn eigen ding zonder rekening te houden met mij.