Blond maar zeker niet dom want zo denken wel veel mannen over blonde meiden. Ik heb veel meer in mijn mars en heel wat te bieden. Ik heb wel een druk leven door mijn baan maar ik wil daar zeker nog wat tijd uit halen voor een lieve man.
Als ik mijzelf moet omschrijven zijn mijn kernwoorden, lief, eerlijk, sociaal, vrolijk, gezellig en bovenal intelligent. Een man met dezelfde kernwoorden mag mijn hart veroveren.
Ik heb een normaal sociaal leven, ik werk en ik heb een dochter waar ik dol op ben.
Mijn ex en ik zijn als goede vrienden uit elkaar gegaan en hij heeft nu een andere vriendin.
Tijd voor mij dus om ook op zoek te gaan naar een leuke man. Het hoeft niet meteen een relatie te zijn, ik mis nu vooral de intimiteit en de sex.
De scheiding deed me geen goed, alles heb ik achter moeten laten en alleen de persoonlijke dingen kon ik meenemen. Alles heeft mijn ex er aan gedaan om me dwars te zitten en dat is hem gelukt. Hoop niet dat alle mannen van die trekjes hebben en hoop snel een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij. Hij wilde mij niet geven wat ik vroeg en dus hebben we besloten om er maar een einde aan te maken. Misschien jammer maar ja anders kan je nooit jezelf ontplooien denk ik maar. Ik zoek een onderdanige man. Die net als ik de liefde voor een rollenspel deelt.