Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Lieve vriend gezocht. Ik ben een gescheiden vrouw, sinds drie jaar alleen. Af en toe een vriend gehad, maar niets serieus. Ik was er nog niet aan toe, denk ik. Maar nu wel, dat gevoel heb ik nu echt! Ik ben er weer aan toe om weer samen dingen te doen en er niet meer alleen voor te staan. Jij mag natuurlijk ook gescheiden zijn en kinderen geen bezwaar.
Ben jij net als ik op zoek en kan je het niet vinden, dan moeten we misschien onze krachten bundelen en samen verder gaan. Ik denk namelijk dat ik niks mis in mijn leven op de erotiek en de romantiek van een relatie na. Ik ben nu een jaar of 5 gescheiden en ik denk dat ik nu wel klaar ben om weer te gaan daten. Laat jij wat weten dan kunnen we gaan kijken of wij samen verder kunnen gaan.
Ik ben een rijpe, mollige vrouw, die het heerlijk vind om jou te verwennen. Ik ben een ster in pijpen, maar vind het ook geil als ik je kontje mag likken.
Na mijn scheiding is mijn seksleven op een dood spoor beland. Ligt aan mijzelf, ik ben niet van de one night stands. Liever ga ik voor een vast seksmaatje, het voordeel hiervan is dat je ook veel beter op elkaars behoefte ingespeeld raakt.