Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Als je me vraagt wat ik het meeste mis in mijn leven, weet je wat dan het antwoord is? Gezelligheid en geborgenheid. Ik heb dat nodig, ik denk dat iedereen dat wel nodig heeft. Ik zou graag een man vinden waar ik me veilig bij kan voelen en die me een goed gevoel geeft. Het mag ook vriendschap zijn, als je dat graag wil. Maar als het uit zou groeien tot een relatie, zou ik dat ook niet erg vinden.
Ik dacht mijn lover gevonden te hebben maar het bleek dat hij er al drie had en dat gaat me iets te ver. Een vaste minnaar is die ik zoek, een relatie wil ik niet met aangaan maar wel op zijn tijd heerlijk genieten van elkaar!
Als er hier een man is die weet hoe hij een vrouw moet laten spuiten, ik hou mij aanbevolen. Het is al eens gelukt en het was een super ervaring. Ik beken wel, ik wil geen relatie, maar de lusten die wil ik des te meer. Natuurlijk heb ik ook wel het een en ander te bieden.
ik ben een beetje gezet , en ben op zoek naar een gezellige man, uiterlijk is onbelangrijk leeftijd ook, vind het belangrijker dat je mij waardeert zoals ik ben, en dat mag je van mij ook verwachten.
Heel veel andere dingen dan de standaard dingen in bed ken ik niet. Het lijkt me namelijk heel opwindend om een rollenspel te doen en zoek een man die daar ook oren naar heeft.