Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Moeder Pazzi van 46 uit Tilburg, Noord-Brabant zoekt sex contact
Lieve_vrouw (45)
★★★★★
Mijn karakter is goed en ben altijd heel bescheiden, als wij bij elkaar komen moeten we het een beetje rustig aan op gaan bouwen, dan zul je merken dat je aan mij een hele goede vrouw hebt. Lief, zorgzaam en in bed ook niet bepaald saai.
Enkele jaren geleden ben ik gescheiden en nu komen de kriebels weer hoor. Ik ben ook te jong om al als een non te gaan leven, ik moet er niet aan denken. wat ik wil is volop genieten, vaak klaar komen en nieuwe dingen proberen.
Ik ben een vrouw die erg romantisch is. Ik kan erg genieten van een avond op de bank, kaarsjes aan, filmpje en een hapje en drankje. Maar ook buiten de deur, dat is ook heel fijn, romantisch etentje bijvoorbeeld. Ik ben gescheiden en weer toe aan een leuke man die ook geniet van het leven.
Een tijdje geleden zijn mijn man en ik uit elkaar gegaan. Dat was ook het beste want hij ging vreemd en kon het hem niet laten. Ik daarentegen ben heel trouw en lief. Het lijkt mij een heel goed plan om hier eens rond te neuzen of er nog eerlijke mannen zijn.