Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Moeder Pazzi van 46 uit Tilburg, Noord-Brabant zoekt sex contact
Janiena (45)
★★★★★
Hallo leuke man, ik hoop dat je de tijd neemt om dit te lezen. Niet dat ik veel te vertellen heb maar gewoon omdat je dan echt interesse in mij hebt. Een paar jaar geleden ben ik gescheiden, leuk zijn dat soort dingen nooit maar ik ben er wel achter dat ik ook verder moet, daarom zoek ik nu naar jou!
Hoi, ik ben op zoek naar mannen om gezellige dingen mee te doen, en met de tijd zien we wel hoe het loopt. Wil vooral gezelligheid en eerlijkheid samen.
Als je net als ik ook al een tijdje niemand in je bed hebt gehad en daar erg naar uitkijkt dan moeten we een keer afspreken, tenminste als je leuke en aardig bent en er heel erg sexy uitziet.
Lieve vriend gezocht. Ik ben een gescheiden vrouw, sinds drie jaar alleen. Af en toe een vriend gehad, maar niets serieus. Ik was er nog niet aan toe, denk ik. Maar nu wel, dat gevoel heb ik nu echt! Ik ben er weer aan toe om weer samen dingen te doen en er niet meer alleen voor te staan. Jij mag natuurlijk ook gescheiden zijn en kinderen geen bezwaar.
Het is zo lang geleden dat ik een leuke man heb ontmoet dat ik het nu maar eens hier ga proberen. Hebben mijn vriendinnen gelijk en zou ik hier gaan vinden wat ik zoek. Hopelijk kom ik er snel achter.