Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Moeder Pazzi van 46 uit Tilburg, Noord-Brabant zoekt sex contact
Stetsuna (45)
★★★★☆
Ik wil graag een nieuwe relatie opbouwen maar dan wel met iemand die de tijd voor me heeft en me de aandacht wil geven die ik nodig heb. Mijn ex was daar niet van en deed liever zijn eigen ding zonder rekening te houden met mij.
Mijn profielnaam omschrijft precies waar ik naar op zoek ben en wat je van mij kan verwachten. Het klinkt misschien wat afgezaagd maar het zijn wel de 2 belangrijkste dingen voor mij. Na mijn scheiding heb ik geen man meer aangeraakt dus het wordt toch wel weer de hoogste tijd.
Als je me vraagt wat ik het meeste mis in mijn leven, weet je wat dan het antwoord is? Gezelligheid en geborgenheid. Ik heb dat nodig, ik denk dat iedereen dat wel nodig heeft. Ik zou graag een man vinden waar ik me veilig bij kan voelen en die me een goed gevoel geeft. Het mag ook vriendschap zijn, als je dat graag wil. Maar als het uit zou groeien tot een relatie, zou ik dat ook niet erg vinden.
Ik dacht dat ik zeker wist dat ik geen man meer nodig had. Ik kan alles prima in mijn eentje. Maar ik moet toegeven ik mis toch wel een man in mijn leven om mee te spelen.
Onlangs heb ik mijn cursus voor masseren afgesloten en ik kan zeggen dat ik het geweldig vond. Nu zoek ik dus leuke mannen die onder mijn handen willen genieten, vooral van een happy end.
De nieuwe ik zo noem ik mijzelf maar, ben begonnen met yoga om de rust terug te vinden en mijn leven en ik ben er helemaal verslaafd aan geraakt. Daarna even bijkomen met een kop koffie en de dag kan beginnen. Eens samen proberen?