Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Moeder Pazzi van 46 uit Tilburg, Noord-Brabant zoekt sex contact
RoManna (46)
★★★★★
Ik ben een vrouw die erg romantisch is. Ik kan erg genieten van een avond op de bank, kaarsjes aan, filmpje en een hapje en drankje. Maar ook buiten de deur, dat is ook heel fijn, romantisch etentje bijvoorbeeld. Ik ben gescheiden en weer toe aan een leuke man die ook geniet van het leven.
Een vechtscheiding heb ik achter de rug, een heel verhaal, dat zal ik hier niet neerzetten. Het heeft mij wel onzeker gemaakt en het vertrouwen in de mens geschaad. Toch weet ik dat ik niet iedereen in hetzelfde hokje moet zetten, er zijn ook mannen die wel eerlijk en betrouwbaar zijn. Die hoop ik te vinden.
Leuke sexy moeder wilt wel weer eens op date met een gezellige man. Het is voor mij al heel lang geleden dat ik dit gedaan heb dus ik vind het wel heel spannend. Na de scheiding mag het nu wel weer een keer en ik zoek wel sex voor vaker, alleen serieuze reacties graag!
Heb een aantal rot jaren gehad als ik dat zeggen mag, dingen mee gemaakt die niemand mag mee maken maar gelukkig is de zon voor een groot gedeelte weer gaan schijnen. Iets waar ik heel blij mee ben dus nu lekker op zoek naar een gezellige man die ook wil vechten voor meer zon in zijn leven.