Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Moeder Pazzi van 46 uit Tilburg, Noord-Brabant zoekt sex contact
Marthaa (45)
★★★★★
Hallo, ik ben een alleenstaande moeder van 38 jaar die het goed voor elkaar heeft. Het lijkt me leuk om in contact te komen met mannen die net als ik wat gezelschap zoeken, voel me regelmatig erg alleen en eenzaam.
Wetende dat het voor mij moeilijk zou worden want ik ben natuurlijk niet moeders mooiste. Maar er wordt ook altijd gezegd op ieder potje past een dekseltje. Dus dekseltje waar ben je?
Tegenwoordig kijken mannen alleen naar die slanke knappe dames. Ik ben dat misschien niet maar heb toch ook heel wat meer te bieden. Ik ben lief, teder en vooral eerlijk.
Ook al ben ik bewust gescheiden, toch mis ik iemand naast mij waar ik leuke dingen mee kan doen. Ik durf het er hier wel op te wagen want heb al heel leuke mannen zien passeren.
ik ben een beetje gezet , en ben op zoek naar een gezellige man, uiterlijk is onbelangrijk leeftijd ook, vind het belangrijker dat je mij waardeert zoals ik ben, en dat mag je van mij ook verwachten.
Ja ik geloof in sprookjes, in prinsessen en prinsen op het witte paard. Ik ben een ongelofelijke romanticus en hou dus van kaarsjes, zachte muziek, wijntje en een haardvuur. Ondanks mijn misgelopen huwelijk hoop ik op een dag echt wel mijn droomprins te vinden en er samen mee oud en gelukkig te worden.