Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Ik wil graag een nieuwe relatie opbouwen maar dan wel met iemand die de tijd voor me heeft en me de aandacht wil geven die ik nodig heb. Mijn ex was daar niet van en deed liever zijn eigen ding zonder rekening te houden met mij.
Lieve vriend gezocht. Ik ben een gescheiden vrouw, sinds drie jaar alleen. Af en toe een vriend gehad, maar niets serieus. Ik was er nog niet aan toe, denk ik. Maar nu wel, dat gevoel heb ik nu echt! Ik ben er weer aan toe om weer samen dingen te doen en er niet meer alleen voor te staan. Jij mag natuurlijk ook gescheiden zijn en kinderen geen bezwaar.
Nu ik al een tijd gescheiden ben, zou ik graag weer een man willen ontmoeten. Iemand rond mijn eigen leeftijd, want grote leeftijdsverschillen werken bij mij niet.
Ik dacht dat mijn droom was uitgekomen maar dat mocht niet zo zijn. Hoop dat er nu wel iemand in mijn leven komt die die droom kan waarmaken en me elke dag op een heerlijke manier weet te verwennen zonder dat het saai en eentonig wordt.
Mijn profielnaam omschrijft precies waar ik naar op zoek ben en wat je van mij kan verwachten. Het klinkt misschien wat afgezaagd maar het zijn wel de 2 belangrijkste dingen voor mij. Na mijn scheiding heb ik geen man meer aangeraakt dus het wordt toch wel weer de hoogste tijd.