Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Moeder Pazzi van 46 uit Tilburg, Noord-Brabant zoekt sex contact
Juleyy (46)
★★★★★
Kan hier een hele hoop neer zetten maar mijn verleden zit in mijn rugzakje, ik wil met goede moed naar de toekomst kijken. Dus ik zoek nu een leuk maatje die ook houdt van reizen, wandelen, samen lekker koken en daarna een gezellige avond.
Iedere vrouw wil toch geneukt worden? Die zeggen van niet zijn vaak de grootste sletten, ik kom er gewoon eerlijk voor uit dat ik me hier heb aangemeld voor sex.
Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Hier op zoek naar een heerlijke knuffelbeer, want ik ben er gek op. Maar het gaat natuurlijk niet alleen bij knuffelen blijven maar we gaan nog veel meer lekkers doen samen als het aan mij ligt.
Ik heb een normaal sociaal leven, ik werk en ik heb een dochter waar ik dol op ben.
Mijn ex en ik zijn als goede vrienden uit elkaar gegaan en hij heeft nu een andere vriendin.
Tijd voor mij dus om ook op zoek te gaan naar een leuke man. Het hoeft niet meteen een relatie te zijn, ik mis nu vooral de intimiteit en de sex.