Heee ik ben Julia, dol op latex, sm en allerlei ondeugende spelletjes. Hoop iemand te vinden waar ik samen mee kan experimenteren en iemand die open minded is.
Hallo, ik ben een alleenstaande moeder van 38 jaar die het goed voor elkaar heeft. Het lijkt me leuk om in contact te komen met mannen die net als ik wat gezelschap zoeken, voel me regelmatig erg alleen en eenzaam.
Ik heb alles achter mij gelaten en zoek een leuk contact om mijn leven weer op de rails te zetten en onder de mensen te komen. Ik hou van koken, uitgaan en wandelen.
Dat een man naar een vrouw haar uiterlijk kijkt is heel normaal en als je naar mij kijkt dan zal je ook gelijk mijn trots kennen. Maar er is nog veel meer want dan moet jij je maar eens voorstellen hoe het zou zijn als ik je heel verleidelijk ga aankijken.