Gratis Aanmelden

Mama Tesslingy zoekt sex

Tesslingy (44)

In mijn kast hangt een grote collectie lingerie echter draag ik dat nog maar amper. Sinds de scheiding is dat zo en zou al mijn sexy setjes graag eens laten zien aan een knappe vent.

Maak contact met haar
  1. Naam: Tesslingy
  2. Leeftijd: 44 Jaar
  3. Woonplaats: Urk
  4. Provincie: Flevoland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 175-180 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Blond
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Nee
Mama Tesslingy van 44 uit Urk, Flevoland zoekt sex
Juleyy (46)
★★★★★
Kan hier een hele hoop neer zetten maar mijn verleden zit in mijn rugzakje, ik wil met goede moed naar de toekomst kijken. Dus ik zoek nu een leuk maatje die ook houdt van reizen, wandelen, samen lekker koken en daarna een gezellige avond.
Hete Juleyy zoekt jongen
AngieDo (44)
★★★★☆
Hoe groot je gereedschap in je broek is, is voor mij best wel belangrijk. Ik hou van groot en mooi en als jij daar over beschikt dan wil ik heel erg graag met jou in contact komen.
Milf AngieDo zoekt neuk date
Arijena (45)
★★★★☆
Als jij denkt een relatie met me aan te kunnen dan moet je wel een man zijn die stevig in zijn schoenen staat. Een beetje wispelturig kan ik wel zijn maar ook heel erg lief voor de man die bij me past.
Moeder Arijena zoekt neuk date
Saonne (44)
★★★★☆
Ik ben soms een beetje onhandig maar daar tegen over staat dat ik heel erg lief kan zijn.
Hete Saonne zoekt neuk date
PaulaH (46)
★★★★★
Ben moeder en heb daarnaast een eigen bedrijfje aan huis. Ik ben pas gescheiden maar ben in dit huis blijven wonen vanwege mijn eigen zaak. Ik woon in een mooi huis met garage die is omgebouwd voor mijn bedrijf. Ik wil weer wat spanning in mijn leven, daar lag het zeker niet aan in mijn huwelijk, maar het liep op andere dingen stuk. Ik heb nog wel goed contact met mijn ex, dit vanwege onze kinderen. Die ook nog elk weekend naar hun vader toe gaan.
Moeder PaulaH zoekt man
VrouwXx_x (44)
★★★★★
Jaja hier ben ik dan! Normaal zou ik nooit via deze weg een date zoeken maar mijn vriendin heeft zo al meerdere keren succes gehad, alleen zoek ik niet alleen sex maar wel echt een man voor een relatie, iets op de langere termijn dus.
Dame VrouwXx X zoekt man
Emmelieke
★★★★★★★★★★
Ik zoek iemand die een nieuwe kraan in mijn keuken kan installeren! De boel mag niet lekken, he! Als het goed werkt zal ik eens goed voor jou gaan zorgen...
Kraan monteren (Klus van 1 uur)
Bibiche
★★★★★★★★★★