Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Mama Nevinsingle van 44 uit Almere, Flevoland zoekt dating
Vfrancina (45)
★★★★☆
Mij gedragen naar mijn leeftijd heb ik geen zin in, ik voel mij veel te jong van geest. Ik ben een type dat alles uit het leven wil halen, enige is dat ik dit niet meer in mijn eentje wil doen. Ben je een reiziger, sta je open voor uitdagingen, dan ben jij de man die ik nodig heb.
Wat ik in mijn leven mis is een man bij wie ik voor alles kan aankloppen. Met hulp van mijn ouders heb ik na de scheiding een appartementje kunnen kopen maar zit elke avond alleen op de bank. Hoog tijd om een leuke man te ontmoeten die het met mij wel ziet zitten.
Ik dacht dat ik zeker wist dat ik geen man meer nodig had. Ik kan alles prima in mijn eentje. Maar ik moet toegeven ik mis toch wel een man in mijn leven om mee te spelen.
Het is zo lang geleden dat ik een leuke man heb ontmoet dat ik het nu maar eens hier ga proberen. Hebben mijn vriendinnen gelijk en zou ik hier gaan vinden wat ik zoek. Hopelijk kom ik er snel achter.