Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Mama Nevinsingle van 44 uit Almere, Flevoland zoekt dating
Marjore (46)
★★★★★
Ben helemaal gek op bloemen en planten al van kind of aan, daarom ben ik ook de bloemen wereld in gegaan. Nog moment spijt gehad maar nu ben ik op zoek naar dat ene bloemetje voor mij.
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.
Gekkigheid, daar hou ik zo van! Ik ben totaal niet iemand die graag in de maat loopt, ik loop liever langs het lijntje want dan maak je ook veel meer dingen mee. Mensen kijken vaak gek wanneer ik voorbij loop maar dat maakt mij juist nog vrolijker want ik vind die mensen juist erg saai en zo zou ik echt niet willen zijn. Hou jij er ook van om langs de lijntjes te lopen?
Ok, ik neem aan dat jij voor hetzelfde hier komt als mij?. En dat is toch gewoon seks, dus laten we daar ook niet al te moelijk om doen en gewoon eerlijk zijn in wat we zoeken.
Ik wil ongecompliceerde seks geen huisje boompje beesje dus, wil jij dat ook stuur mij dan even een berichtje om wat af te spreken.
In mijn kast hangt een grote collectie lingerie echter draag ik dat nog maar amper. Sinds de scheiding is dat zo en zou al mijn sexy setjes graag eens laten zien aan een knappe vent.
Ik word graag verleid door een leuke man, met gewoon echt een leuk karakter. Ik wil een man gewoon echt kunnen vertrouwen en samen de speciale band op bouwen.