Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Mama Nevinsingle van 44 uit Almere, Flevoland zoekt dating
Nattetasja (45)
★★★★★
Ik ben een Dominante vrouw die al enige jaren als Meesters door het leven gaat. Het lijkt me nu juist zo lekker geil als ik eens degene ben die eens onderdanig ben alleen heb ik die juiste persoon nog niet gevonden die dat met mij wil proberen. Hopelijk kan ik die via deze weg vinden anders blijft het een droom. Voor mij is niks te gek en ik hou van van alles. Van trio tot lekker buiten seks. Misschien dat we heerlijk bezig zijn en er mensen bij komen. Lijkt je dat ook wat? Nou ik kan zeggen zet de camera maar klaar want ik wil geile seks en niets wil ik missen.
Ik heb een normaal sociaal leven, ik werk en ik heb een dochter waar ik dol op ben.
Mijn ex en ik zijn als goede vrienden uit elkaar gegaan en hij heeft nu een andere vriendin.
Tijd voor mij dus om ook op zoek te gaan naar een leuke man. Het hoeft niet meteen een relatie te zijn, ik mis nu vooral de intimiteit en de sex.
Ben een leuke sportieve vrouw, sta graag uren in de sportschool. Doe voornamelijk aan fitness, Zumba & hardlopen. Maar eigenlijk ben ik op zoek naar een andere sport..als je eventjes goed na denkt weet jij vast wel welke ik bedoel!
Gescheiden omdat het niet werkte tussen ons. De sex was wel heel goed en soms doen we het nog wel eens met elkaar. We experimenteren graag en waarom zouden we dat dan niet samen doen? We willen er wel eens een man bij, die ons allebei wil verwennen. Zou jij daar wel oren naar hebben?
Hallo leuke man, ik hoop dat je de tijd neemt om dit te lezen. Niet dat ik veel te vertellen heb maar gewoon omdat je dan echt interesse in mij hebt. Een paar jaar geleden ben ik gescheiden, leuk zijn dat soort dingen nooit maar ik ben er wel achter dat ik ook verder moet, daarom zoek ik nu naar jou!
Heel erg benieuwd wat voor mannen hier zijn, zelf zie ik het wel zitten om eerst ergens wat te gaan eten en dan een filmpje pakken, zo kunnen wij misschien wat leuks op gaan bouwen. Erotiek hoort er wel bij, maar eerst rustig opbouwen met een paar dates en dan kan er altijd nog van alles gebeuren?