Gratis Aanmelden

Mama Nevinsingle zoekt dating

Nevinsingle (44)

Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.

Maak contact met haar
  1. Naam: Nevinsingle
  2. Leeftijd: 44 Jaar
  3. Woonplaats: Almere
  4. Provincie: Flevoland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 170-175 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Gekleurd
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Nee
Mama Nevinsingle van 44 uit Almere, Flevoland zoekt dating
Maxine (44)
★★★★★
Ja ik heb wel wat mannen gehad maar de sex was altijd zo soft, ik wil gewoon alles eens meegemaakt hebben, ook een keer lekker spuitend klaarkomen en zo heb ik nog meer dingetjes.
Hete Maxine zoekt dating
Claudya (45)
★★★★☆
Ik loop over van zin in harde sex, wil eens flink gepakt worden. Dus geen vastigheid wel genieten van beide kanten.
Gescheiden Claudya zoekt neuk date
Angelaa666 (46)
★★★★☆
Net gescheiden en nu mis ik meteen wel heel erg de intieme dingen, misschien zijn er hier mannen die precies weten waar ik het nu over heb..
Milf Angelaa666 zoekt neuk date
FemDom (45)
★★★★☆
Over mijn werk kan ik weinig zeggen maar daarvoor ben ik hier ook niet. Ik zoek een leuke en spannende man. Ik ben nu 3 jaar geleden gescheiden van mijn man. Die vond het niet zo fijn dat ik dominant was en kon niet leven met die kant van mij. Hij wilde mij niet geven wat ik vroeg en dus hebben we besloten om er maar een einde aan te maken. Misschien jammer maar ja anders kan je nooit jezelf ontplooien denk ik maar. Ik zoek een onderdanige man. Die net als ik de liefde voor een rollenspel deelt.
Milf FemDom zoekt contact
Geenpretpark (46)
★★★★☆
Het leven was voor mij een tijd geen pretpark, maar ondertussen begin ik het weer leuk te vinden.
Geile Geenpretpark zoekt neuk date
Salieven (46)
★★★★★
Misschien ben ik wel te zelfstandig als ik alles alleen wil doen moet jij mij maar even op mijn vingers tikken.
Moeder Salieven zoekt man
Elcke
★★★★★★★★★☆
Mijn werkster is ziek en ik zoek iemand die mijn huis wil stofzuigen. Het leek me leuk om een keer niet met geld te betalen, maar met iets veel originelers... Wat denk je?
Stofzuigen (Klus van 2 uur)
Lucia
★★★★★★★★★★
Hi... ik heb een aantal Ikea meubels op het oog die ik zelf niet kan transporteren en ik heb ook niet het geld voor een levering... Wie accepteert deze klus in ruil voor een uurtje sex?
Objecten transporteren (Klus van 2 uur)
Leonie
★★★★★★★★★★
Ik heb een kamer die dringend geschilderd moet worden, maar ik heb er geen budget meer voor. Ik heb wel een sexy lichaam, mocht je dat accepteren als betaling..
Schilderklus (Klus van 4 uur)
Geja
★★★★★★★★★★
Ik bied je een zeer hete en natte middag of avond aan met mij als je bereid bent om een grote hoeveelheid grof vuil weg te brengen uit mijn tuin en garage. Twee mannen mag ook.
Grof vuil wegbrengen (Klus van 3 uur)
© 2026 Straks Daten