Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Mama Nevinsingle van 44 uit Almere, Flevoland zoekt dating
Djolie (46)
★★★★☆
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.
Ik zit niet te wachten op fake berichtjes van mannen die het niet menen wat ze zeggen en mij in de maling willen nemen. Ik heb genoeg van die mannen meegemaakt en zoek een serieus iemand die voor een relatie gaat.
Ik hou het al best wel lang vol minimaal 8000 stappen per dag, nu ik dit doe kan ik eten wat ik wil en blijf ik mijn figuur houden. Al moet ik soms wel laat nog even rond de tafel rennen.
Hey hallo, ik ben Astrid een leuke vlotte,pittige, eerlijke dame. Ik ben op zoek naar een leuke man voor romantiek en meer. Ben jij die leuke man van rond de 40 ? Dan hoor ik snel van je xxx
Ik wil graag een nieuwe relatie opbouwen maar dan wel met iemand die de tijd voor me heeft en me de aandacht wil geven die ik nodig heb. Mijn ex was daar niet van en deed liever zijn eigen ding zonder rekening te houden met mij.