Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Mama Nevinsingle van 44 uit Almere, Flevoland zoekt dating
GezelligeBilly (46)
★★★★☆
Waar ik fan van ben is om zwoele, romantische avonden door te brengen met de man die mij zijn liefde verklaart. Helaas heb ik die man nog niet gevonden ne hoop hem snel te leren kennen.
Ok, ik neem aan dat jij voor hetzelfde hier komt als mij?. En dat is toch gewoon seks, dus laten we daar ook niet al te moelijk om doen en gewoon eerlijk zijn in wat we zoeken.
Ik wil ongecompliceerde seks geen huisje boompje beesje dus, wil jij dat ook stuur mij dan even een berichtje om wat af te spreken.
Een echt goede zoen, en dan bedoel ik echt een lekker zoen, kan ik helemaal wild worden. Waarom dat is ik heb geen idee maar ik geniet er graag van. Vooral als je daarna langzaam je weg naar beneden gaat vinden.
Gekkigheid, daar hou ik zo van! Ik ben totaal niet iemand die graag in de maat loopt, ik loop liever langs het lijntje want dan maak je ook veel meer dingen mee. Mensen kijken vaak gek wanneer ik voorbij loop maar dat maakt mij juist nog vrolijker want ik vind die mensen juist erg saai en zo zou ik echt niet willen zijn. Hou jij er ook van om langs de lijntjes te lopen?
Sex is net als een hobby voor mij, ik wil ook absoluut geen vaste relatie want ik kan niet monogaam zijn. Het is niet zo dat ik elke week een ander heb maar ik houd er gewoon van. Daarbij houd ik ook erg van afwisseling!