Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Mama Nevinsingle van 44 uit Almere, Flevoland zoekt dating
Badluck (45)
★★★★☆
Een relatie is niet direct wat ik zoek, eerst even mailen, kletsen, daten en daarna zien we wel verder. Ben niet vies van lekker zoenen en seksen op een 1e date, maar je moet me wel wat te bieden hebben.
Mijn goede eigenschappen zijn vrolijk, goed kunnen luisteren en gezellig. Mijn minpunten zijn perfect willen zijn, eigenwijs en negatief zijn. Hopelijk hebben mijn slechte kanten je niet afgeschrikt en vind je het leuk om met mij in contact te komen. Dan hoop ik dat ik je berichtje mag lezen waarin jij jezelf voorstelt. Dan kunnen we kijken of we tot een date kunnen komen.
Hallo, leuk dat je de moeite hebt genomen om mijn profiel te bekijken, ik ben gescheiden, heb een leuk baan en een goed sociaal leven, maar ik mis de geile seks. Ik ben dan ook op zoek naar een neukmaatje, en wie weet meer als er een leuke klik is, hoor ik van je?
Heb geen grote ego maar ik vind dat ik er nog geweldig uit zie voor mijn lichaam, of mannen daar anders over denken kom ik wel achter. Want jij wilt er toch ook lekker van genieten?