Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Mama Nevinsingle van 44 uit Almere, Flevoland zoekt dating
Badluck (45)
★★★★☆
Een relatie is niet direct wat ik zoek, eerst even mailen, kletsen, daten en daarna zien we wel verder. Ben niet vies van lekker zoenen en seksen op een 1e date, maar je moet me wel wat te bieden hebben.
Een paar dagdelen per week ben ik thuis en heb dan alle tijd om me te storten op een nieuwe liefde. Laat me weten of jij daarvoor in aanmerking wil komen en stuur me een uiterst romantisch berichtje.
Heee ik ben Julia, dol op latex, sm en allerlei ondeugende spelletjes. Hoop iemand te vinden waar ik samen mee kan experimenteren en iemand die open minded is.
Iedere nacht gaan mijn dromen over mannen die er goed uitzien en ik er één mag kiezen die met met mij de nacht mag doorbrengen. Hoop zo dat die droom een keer uitkomt en wie weet is dat heel snel.