Een stress bestendige man is die ik zoek, niet iemand die bij het minst geringste op zijn tenen is getrapt en het een en ander kan hebben. Samen met jou wil ik een mooi bestaan opbouwen en een leuk leven hebben met elkaar.
Hoi lieverds, ik ben misschien wel wat ouder, maar daarom hou ik niet minder van seks hoor. In het begin ben ik misschien wat afwachtend maar als het ijs eenmaal gebroken is, kan het vuurwerk losbarsten. Ik ben niet zo van extreme seks,meer passievol.
Laatst kreeg ik van een vriendin de uitnodiging om mee te gaan naar een parenclub. Samen met haar vriend. Deze heb ik beleefd afgeslagen omdat ik dat soort dingen liever niet doe met mijn beste vrienden. Die parenclub blijft echter wel interessant moet ik je zeggen. Ik hou van lekker gekke dingen en lekkere dingen. Zo ligt een trio wel in mijn fantasie. Het spelen met touwtjes en een klein beetje pijn. Geen bloed geen naalden en geen plas en poep. Ik ben benieuwd wie me uitnodigt.
Hoe groot je gereedschap in je broek is, is voor mij best wel belangrijk. Ik hou van groot en mooi en als jij daar over beschikt dan wil ik heel erg graag met jou in contact komen.