Ik heb geen zin om hier veel over mijn eigen te gaan vertellen, het enigste dat ik hier wel wil zeggen dat ik op zoek ben naar seks met verschillende mannen en ben dus niet op zoek naar een relatie sorry.
Dame Tattoobabs van 39 uit Meerssen, Limburg zoekt sex contact
Nourayn (45)
★★★★☆
Wat je geeft aan mij zal ik je ook zeker terug geven, ik geloof wel in karma als het om het leven gaat. Alleen heb ik niemand om iets aan te geven. Ja ik heb mijn vrienden en familie maar ik zou echt weer een steun en toeverlaat willen hebben in het leven.
Heb al lang een wens, en dat is om eens lekker gek te gaan doen. Ik denk dan echt aan avontuur als een ballonvlucht, bungee jumpen. Dus is er hier een waaghals die mij op sleeptouw wil mee nemen?
De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Mijn goede eigenschappen zijn vrolijk, goed kunnen luisteren en gezellig. Mijn minpunten zijn perfect willen zijn, eigenwijs en negatief zijn. Hopelijk hebben mijn slechte kanten je niet afgeschrikt en vind je het leuk om met mij in contact te komen. Dan hoop ik dat ik je berichtje mag lezen waarin jij jezelf voorstelt. Dan kunnen we kijken of we tot een date kunnen komen.