Ik heb geen zin om hier veel over mijn eigen te gaan vertellen, het enigste dat ik hier wel wil zeggen dat ik op zoek ben naar seks met verschillende mannen en ben dus niet op zoek naar een relatie sorry.
Dame Tattoobabs van 39 uit Meerssen, Limburg zoekt sex contact
Elsmetlef (45)
★★★★★
Wat ik in mijn leven mis is een man bij wie ik voor alles kan aankloppen. Met hulp van mijn ouders heb ik na de scheiding een appartementje kunnen kopen maar zit elke avond alleen op de bank. Hoog tijd om een leuke man te ontmoeten die het met mij wel ziet zitten.
Het is zo lang geleden dat ik een leuke man heb ontmoet dat ik het nu maar eens hier ga proberen. Hebben mijn vriendinnen gelijk en zou ik hier gaan vinden wat ik zoek. Hopelijk kom ik er snel achter.
Gescheiden omdat het niet werkte tussen ons. De sex was wel heel goed en soms doen we het nog wel eens met elkaar. We experimenteren graag en waarom zouden we dat dan niet samen doen? We willen er wel eens een man bij, die ons allebei wil verwennen. Zou jij daar wel oren naar hebben?