Ik heb geen zin om hier veel over mijn eigen te gaan vertellen, het enigste dat ik hier wel wil zeggen dat ik op zoek ben naar seks met verschillende mannen en ben dus niet op zoek naar een relatie sorry.
Dame Tattoobabs van 39 uit Meerssen, Limburg zoekt sex contact
Inkehoopvol (44)
★★★★☆
In het uitgaansleven kom ik enkel als mijn vriendin meegaat. Alleen zie ik dat niet zitten en de kans dat ik een leuke man tegenkom is dan ook uitermate klein. Hier hoop ik op meer succes!
Wat je ziet is wat je kan krijgen, een lekkere sportieve dame zoekt een ook een sportieve man. Want als we hete nachten gaan krijgen moet je mij wel aankunnen.
Als je me vraagt wat ik het meeste mis in mijn leven, weet je wat dan het antwoord is? Gezelligheid en geborgenheid. Ik heb dat nodig, ik denk dat iedereen dat wel nodig heeft. Ik zou graag een man vinden waar ik me veilig bij kan voelen en die me een goed gevoel geeft. Het mag ook vriendschap zijn, als je dat graag wil. Maar als het uit zou groeien tot een relatie, zou ik dat ook niet erg vinden.
Jaja hier ben ik dan! Normaal zou ik nooit via deze weg een date zoeken maar mijn vriendin heeft zo al meerdere keren succes gehad, alleen zoek ik niet alleen sex maar wel echt een man voor een relatie, iets op de langere termijn dus.
Wat ik in mijn leven mis is een man bij wie ik voor alles kan aankloppen. Met hulp van mijn ouders heb ik na de scheiding een appartementje kunnen kopen maar zit elke avond alleen op de bank. Hoog tijd om een leuke man te ontmoeten die het met mij wel ziet zitten.