Heel veel andere dingen dan de standaard dingen in bed ken ik niet. Het lijkt me namelijk heel opwindend om een rollenspel te doen en zoek een man die daar ook oren naar heeft.
Ok, ik neem aan dat jij voor hetzelfde hier komt als mij?. En dat is toch gewoon seks, dus laten we daar ook niet al te moelijk om doen en gewoon eerlijk zijn in wat we zoeken.
Ik wil ongecompliceerde seks geen huisje boompje beesje dus, wil jij dat ook stuur mij dan even een berichtje om wat af te spreken.
Ik heb een normaal sociaal leven, ik werk en ik heb een dochter waar ik dol op ben.
Mijn ex en ik zijn als goede vrienden uit elkaar gegaan en hij heeft nu een andere vriendin.
Tijd voor mij dus om ook op zoek te gaan naar een leuke man. Het hoeft niet meteen een relatie te zijn, ik mis nu vooral de intimiteit en de sex.
Zie jij mijn kontje en wil jij daar lekker je pik diep in stoppen? Ik kan zeggen toe maar want ik hou er wel van. Heb jij andere idieen dan hoor ik het graag. Groetjes