Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.
Als jij denkt een relatie met me aan te kunnen dan moet je wel een man zijn die stevig in zijn schoenen staat. Een beetje wispelturig kan ik wel zijn maar ook heel erg lief voor de man die bij me past.
Ik wil iets heel spannends doen! Voor mij is het heel wat, ik heb dat nog nooit gedaan. Ik zou het namelijk wel eens met een man en een vrouw willen doen. De vrouw kan ik wel regelen, een vriendin van mij is wel in voor dit soort dingen. Zou jij dan ook mee willen doen? Of durf je er geen twee aan?