Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
SallyV (44)
★★★★★
Sinds mijn scheiding heb ik even een lange pauze genomen op het gebied van mannen, maar ik ben er wel weer aan toe! Ik zoek een goed verzorgde, stabiele man om wat extra sparkel in mijn leven te brengen. Samen op reis, leuke dingen doen, genieten van de kleine dingen in het leven.
Blond maar zeker niet dom want zo denken wel veel mannen over blonde meiden. Ik heb veel meer in mijn mars en heel wat te bieden. Ik heb wel een druk leven door mijn baan maar ik wil daar zeker nog wat tijd uit halen voor een lieve man.
Hoi lieverds, ik ben misschien wel wat ouder, maar daarom hou ik niet minder van seks hoor. In het begin ben ik misschien wat afwachtend maar als het ijs eenmaal gebroken is, kan het vuurwerk losbarsten. Ik ben niet zo van extreme seks,meer passievol.
als de zon begint te schijnen denk ik maar aan 1 ding, sex, korte rokjes, en ja het naaktstrand, ik bezoek regelmatig een naaktstrand, ben 1 met de natuur en schaam me nergens voor. Ook sex in het openbaar heb ik geen problemen mee. Ben bi-schierig en vind het heel geil om af te spreken met een stelletje.
Hier in de buurt zijn absoluut geen ondeugende mannen te vinden, allemaal boeren en niets interessants dus. Ik wil wel weer eens echte sex beleven en heb ook een heel ondeugende fetish, hopelijk schrik je er niet van.