Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
Marjore (46)
★★★★★
Ben helemaal gek op bloemen en planten al van kind of aan, daarom ben ik ook de bloemen wereld in gegaan. Nog moment spijt gehad maar nu ben ik op zoek naar dat ene bloemetje voor mij.
In mijn kast hangt een grote collectie lingerie echter draag ik dat nog maar amper. Sinds de scheiding is dat zo en zou al mijn sexy setjes graag eens laten zien aan een knappe vent.
Net gescheiden maar ik merk dat ik niet alleen kan zijn. Ik zoek toch iemand om mij heen die mij mij past. Dat kost misschien wel even tijd. Ik weet zeker dat deze man hier ergens is dat moet wel. Ik zoek een man vanaf 40 jaar die mij beter wilt leren kennen.
Bij gebrek aan beter gebruik ik mijn dildo, is doe er alles mee en fantaseer dat het een lekkere pik is waar ik op mag zuigen en die mijn grotje verwent. Hoop echt een keer een echte pik in al mijn gaatjes te hebben en hop dat jij het bent die over ene dergelijke pik beschikt die elk gaatje van mij wil opvullen.
Hoi hoi, Ik ben pas verhuisd en ken maar weinig mensen in deze omgeving. Soms voel ik me weleens alleen. Ik zoek iemand waarmee ik een goed gesprek mee kan voeren maar ook de intieme dingen kan delen. Ik bedoel dus eigenlijk friends with benefits.