Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
Robbine (46)
★★★★★
Lieve vriend gezocht. Ik ben een gescheiden vrouw, sinds drie jaar alleen. Af en toe een vriend gehad, maar niets serieus. Ik was er nog niet aan toe, denk ik. Maar nu wel, dat gevoel heb ik nu echt! Ik ben er weer aan toe om weer samen dingen te doen en er niet meer alleen voor te staan. Jij mag natuurlijk ook gescheiden zijn en kinderen geen bezwaar.
Ben jij net als ik alleen en ook toe aan iemand in je leven? Natuurlijk voor leuke dingen maar ook voor de erotiek. Ik word graag verrast door een man en ik verras jou ook graag. Ik heb al zo lang niet genoten dat ik nu echt niet meer kan wachten hihi, ik heb alle tijd, hoor ik van je?
Ik word graag verleid door een leuke man, met gewoon echt een leuk karakter. Ik wil een man gewoon echt kunnen vertrouwen en samen de speciale band op bouwen.
Een tijdje geleden zijn mijn man en ik uit elkaar gegaan. Dat was ook het beste want hij ging vreemd en kon het hem niet laten. Ik daarentegen ben heel trouw en lief. Het lijkt mij een heel goed plan om hier eens rond te neuzen of er nog eerlijke mannen zijn.
Hoe noemen ze dat, een eenvoudige vrouw? Dat ben ik. Ik leef zonder man, maar met twee kinderen. Ik neem met weinig genoegen, ben snel tevreden. Ik zou wel een leuke man willen, die ook 'eenvoudig' is, zodat we samen een beetje kunnen genieten.
Lady in red, wat een geweldig nummer is het ook. Maar dat heeft misschien ook wel te maken met het feit dat ik graag iets roods draag. En niet enkel wat zichtbaar is.