Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
Phanie (46)
★★★★☆
In een hokje plaatsen kan je mij eigenlijk niet, ik ben vooral iemand die doet wat er in mij opkomt. Spontaan zou je dan zeker kunnen zeggen, ben jij dat ook?
Een relatie is niet direct wat ik zoek, eerst even mailen, kletsen, daten en daarna zien we wel verder. Ben niet vies van lekker zoenen en seksen op een 1e date, maar je moet me wel wat te bieden hebben.
De scheiding deed me geen goed, alles heb ik achter moeten laten en alleen de persoonlijke dingen kon ik meenemen. Alles heeft mijn ex er aan gedaan om me dwars te zitten en dat is hem gelukt. Hoop niet dat alle mannen van die trekjes hebben en hoop snel een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
Ik ben een Dominante vrouw die al enige jaren als Meesters door het leven gaat. Het lijkt me nu juist zo lekker geil als ik eens degene ben die eens onderdanig ben alleen heb ik die juiste persoon nog niet gevonden die dat met mij wil proberen. Hopelijk kan ik die via deze weg vinden anders blijft het een droom. Voor mij is niks te gek en ik hou van van alles. Van trio tot lekker buiten seks. Misschien dat we heerlijk bezig zijn en er mensen bij komen. Lijkt je dat ook wat? Nou ik kan zeggen zet de camera maar klaar want ik wil geile seks en niets wil ik missen.
Reuze benieuwd ben ik naar de mannen die achter de lieve reacties zitten die ik verwacht te krijgen. Ik ben een leuke, hippe vrouw die niet van een saai leventje houd en een man zoekt die een beetje avontuurlijk is ingesteld.