Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
MargaNel (45)
★★★★★
Het lijkt net of ik in een midlifecrisis zit, ik voel mij steeds meer naar beneden zakken. Ik weet precies waar dit door komt, ik mis een lieve man aan mijn zijde.
Nu ik toch weer single kan ik hier ook wel eens kijken of er nog iemand is die met mij wil uitgaan of andere leuke dingen zou willen doen. Ik hou van spannende dingen dus een spannend voorstel is meer dan welkom.
Hallo leuke man, ik hoop dat je de tijd neemt om dit te lezen. Niet dat ik veel te vertellen heb maar gewoon omdat je dan echt interesse in mij hebt. Een paar jaar geleden ben ik gescheiden, leuk zijn dat soort dingen nooit maar ik ben er wel achter dat ik ook verder moet, daarom zoek ik nu naar jou!
Hoi hoi, Ik ben pas verhuisd en ken maar weinig mensen in deze omgeving. Soms voel ik me weleens alleen. Ik zoek iemand waarmee ik een goed gesprek mee kan voeren maar ook de intieme dingen kan delen. Ik bedoel dus eigenlijk friends with benefits.
Kan hier een hele hoop neer zetten maar mijn verleden zit in mijn rugzakje, ik wil met goede moed naar de toekomst kijken. Dus ik zoek nu een leuk maatje die ook houdt van reizen, wandelen, samen lekker koken en daarna een gezellige avond.