Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
Wsuus (45)
★★★★★
Hier heb ik wel een beetje een hekel aan dat ik mezelf aan moet prijzen, alsof ik een stukje vlees ben. Bevalt mijn foto je en zie je het zitten om met mij in contact te komen, dan zeg ik stuur maar een berichtje. Ik kan heel direct zijn in mijn antwoorden dus als ik bot overkom moet je me dat even zeggen want zo bedoel ik het niet hoor.
In de morgen heb ik wel eens een probleem dan heb ik het heet en dan moet ik even spelen. Maar dat is helemaal niet leuk in je eentje. Dus wie wil er spelen?
Ik wist niet dat scheiden zoveel impact zou hebben bij mij maar toch wel. Ik ben er wel overheen maar ik weet wel dat ik er van heb geleerd. Ik wil voorlopig geen relatie maar ik wil iemand waar ik het wel samen gezellig mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen.