Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
Moesje (45)
★★★★★
Ik rook en drink, hou niet van uitgaan en drukke ruimtes, liever hou ik het rustig en prive. Mijn man vond dit niet leuk en heeft me laten zitten met 2 kinderen. Graag zou ik nu iemand vinden die voor mij gaat en mijn kids.
In het verleden heb ik nogal wat slechte ervaringen gehad. Zowel met mijn ex man als de mannen die ik daarna gedate heb. Vandaar dat ik nu een beetje voorzichtig ben geworden en mijn geluk eens online ga beproeven. Dan kunnen we elkaar leren kennen en dan besluiten of we elkaar in het echt gaan zien. Vind jij dat ook een goede manier, dan hoor ik heel graag en heel snel van je!
Heel erg benieuwd wat voor mannen hier zijn, zelf zie ik het wel zitten om eerst ergens wat te gaan eten en dan een filmpje pakken, zo kunnen wij misschien wat leuks op gaan bouwen. Erotiek hoort er wel bij, maar eerst rustig opbouwen met een paar dates en dan kan er altijd nog van alles gebeuren?
Goh ik heb er echt weer behoefte aan om eens lekker te mogen genieten. Het is voor mij al zo lang geleden dat ik weer eens lekker heb mogen spelen met een man. Of met mij heb laten spelen.
Ik wil iets heel spannends doen! Voor mij is het heel wat, ik heb dat nog nooit gedaan. Ik zou het namelijk wel eens met een man en een vrouw willen doen. De vrouw kan ik wel regelen, een vriendin van mij is wel in voor dit soort dingen. Zou jij dan ook mee willen doen? Of durf je er geen twee aan?