Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
In een hokje plaatsen kan je mij eigenlijk niet, ik ben vooral iemand die doet wat er in mij opkomt. Spontaan zou je dan zeker kunnen zeggen, ben jij dat ook?
Na mijn scheiding heb ik in een coconnetje geleefd, gelukkig ben ik daar weer uit gekropen. Hier had ik professionele hulp voor nodig, schaam ik mij niet voor. Ik ben weer waar ik wil zijn, nu nog de man vinden die samen met mij van het leven wil genieten.
Heel eerlijk zal ik zijn, trouwen wil ik niet meer, 1x is voor mij genoeg geweest. Wat ik voor ogen heb is een lat relatie, zo houd ieder toch zijn eigen vrijheid.
Heel erg benieuwd ben ik wie er allemaal een berichtje gaat sturen naar mij. Ik ben een gescheiden vrouw zonder kinderen en zie er volgens mij best leuk uit. Lijkt me dat ik best wel veel lieve reacties krijg van mannen die serieus een relatie met me willen aangaan.