Gratis Aanmelden

Rijpe Rielana zoekt man

Rielana (45)

Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.

Maak contact met haar
  1. Naam: Rielana
  2. Leeftijd: 45 Jaar
  3. Woonplaats: Leidschendam-Voorburg
  4. Provincie: Zuid-Holland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Gekleurd
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Nee
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Ja
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
Fanzien (45)
★★★★★
Het leven is soms best wel gemeen, maar ik ben er nu wel achter dat je van elke tegenslag een stuk sterker word.
Mama Fanzien zoekt dating
Zeniaan (44)
★★★★★
Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
Mama Zeniaan zoekt contact
Datemetmij (45)
★★★★★
Niet teveel nadenken en snel een keer daten, dan merken we snel genoeg hoe we het zullen hebben met ons twee.
Hete Datemetmij zoekt sexdate
Marienny (45)
★★★★☆
Kan hier een hele hoop vertellen maar ik zou het leuk vinden als een man mij eens wil ontdekken. Vanaf het eerste begin.
Milf Marienny zoekt relatie
Ciellie (45)
★★★★★
Ik ben er niet op uit om een eenmalig contact aan te gaan met een leuke man. Ik zoek de ware, de liefde van mijn leven en met hem wil ik een heel mooie toekomst tegemoet gaan.
Gescheiden Ciellie zoekt neuk date
PaulaH (46)
★★★★☆
Ben moeder en heb daarnaast een eigen bedrijfje aan huis. Ik ben pas gescheiden maar ben in dit huis blijven wonen vanwege mijn eigen zaak. Ik woon in een mooi huis met garage die is omgebouwd voor mijn bedrijf. Ik wil weer wat spanning in mijn leven, daar lag het zeker niet aan in mijn huwelijk, maar het liep op andere dingen stuk. Ik heb nog wel goed contact met mijn ex, dit vanwege onze kinderen. Die ook nog elk weekend naar hun vader toe gaan.
Moeder PaulaH zoekt man
Elodie
★★★★★★★★★★
Ik heb een lek in mijn keuken en ik weet bij god niet hoe ik dat op moet lossen. Ik ben bereid tot heel veel als iemand me kan helpen. Ik heb helaas geen geld...
Lek repareren (Klus van 1 uur)
Francijntje
★★★★★★★★★★
Klim jij eens mijn dak op om een dakpan te vervangen? Dan pak ik daarna pik beet en geef hem een lekkere beurt met mijn handje. Heeft iemand interesse hierin?
Dakpan vervangen (Klus van half uur)
Marlotte
★★★★★★★★★★
We hebben binnenkort weer een soort van prive feestje... En we zoeken iemand die de hele avond achter de bar wil staan. Als beloning mag je dan een triootje hebben met ons twee ;)
Barman (Klus van 4 uur)
Martine
★★★★★★★★★☆
Ik heb een grote tak van de buren die boven mijn tuin hangt en ik bezti niet het juiste gereedschaap om deze af te zagen en mijn buren weigeren me te helpen... Wil jij me helpen?
Tak afzagen (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten