Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
Beat_me (44)
★★★★☆
Hoi, ik ben op zoek naar mannen om gezellige dingen mee te doen, en met de tijd zien we wel hoe het loopt. Wil vooral gezelligheid en eerlijkheid samen.
Sta zeer goed in het leven en mag eigenlijk niet klagen. En ik ben ook geen klaagvrouwtje maar het single zijn breekt mij gewoon op. Ik mis gewoon een leuk gesprek, een arm om mij heen en ook zeker wel de intimiteit.
Heb mijzelf helemaal terug gevonden en weet nu precies wat ik wil en niet wil. Genieten moet bij mij echt boven aan staan, elke dag opnieuw. Zin om mee te doen?
Toen alles geregeld was met mijn scheiding heb ik mijzelf eens onder de loep genomen. Terug gekeken op mijn leven en waar ik sta. Ik heb daarna wat veranderd, mijn manier van leven, een kappertje ach je kent het wel. En nu lacht het leven mij weer toe, wie wil er mee lachen?
Heel erg benieuwd wat voor mannen hier zijn, zelf zie ik het wel zitten om eerst ergens wat te gaan eten en dan een filmpje pakken, zo kunnen wij misschien wat leuks op gaan bouwen. Erotiek hoort er wel bij, maar eerst rustig opbouwen met een paar dates en dan kan er altijd nog van alles gebeuren?