Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
Miloenja (45)
★★★★☆
Een paar dagdelen per week ben ik thuis en heb dan alle tijd om me te storten op een nieuwe liefde. Laat me weten of jij daarvoor in aanmerking wil komen en stuur me een uiterst romantisch berichtje.
Na mijn scheiding had ik echt tijd voor mijzelf nodig. En die heb ik ook zeker genomen maar ik denk dat ik mij nu maar weer in het dating leven moet gaan gooien. Iedereen verdiend het toch om een maatje te vinden.
Ik ben een vrouw die erg romantisch is. Ik kan erg genieten van een avond op de bank, kaarsjes aan, filmpje en een hapje en drankje. Maar ook buiten de deur, dat is ook heel fijn, romantisch etentje bijvoorbeeld. Ik ben gescheiden en weer toe aan een leuke man die ook geniet van het leven.
Reuze benieuwd ben ik naar de mannen die achter de lieve reacties zitten die ik verwacht te krijgen. Ik ben een leuke, hippe vrouw die niet van een saai leventje houd en een man zoekt die een beetje avontuurlijk is ingesteld.
Ik heb een hele leuke baan, leuke vrienden, leuke collega's, leuke buren en vriendelijke mensen om me heen. Eigenlijk kan ik wel zeggen dat ik mijn leven goed op de rit heb. Ik ga graag op vakantie naar de zon of lekker skiën in de sneeuw, maar zeg nu even eerlijk dat is toch leuker met een fijn persoon aan je zijde.
Ik dacht dat ik zeker wist dat ik geen man meer nodig had. Ik kan alles prima in mijn eentje. Maar ik moet toegeven ik mis toch wel een man in mijn leven om mee te spelen.