Soms is gewoon lekker bankhangen in een ochtendjas of een huispak toch gewoon lekker? Een leuke film of serie erop en genieten maar. Maar soms is het ook fijn als je dan tegen iemand aan kan hangen.
Rijpe Rielana van 45 uit Leidschendam-Voorburg, Zuid-Holland zoekt man
Zwartwit (44)
★★★★☆
Je bent op zoek naar genot, verder heb je geen verwachtingen maar niet teveel taboes want ik ben zeer open minded. Het mag eenmalig zijn of voor vaker, ik vind het allemaal prima, als je maar snel tijd hebt!
Een bh dragen hou ik niet zo van, ik kan er ook niets aan doen maar het zit gewoon niet fijn. Maar mijn stijve tepels omdat ik altijd lekkere zin heb blijven maar komen. Kan jij daar wat aan doen?
Ik denk dat je je wel voor kunt stellen dat ik het zat ben om elke keer weer mezelf te verwennen. Zeven jaar lang ben ik nu gescheiden en hunker naar een man die het verwennen van mijn lichaam op zich wil nemen.
Ik ben een zelfverzekerde vrouw, sta sterk in mijn schoenen om zo maar te zeggen, wat ik nog wel in mijn leven mis is een man, de meeste manen die ik ontmoet zijn niet echt mijn type dus vandaar dat ik mijn horizon hier eens wil verbreden.