Hallotjesss;) Het zou mooi zijn als je net als ik beschikt over een flink portie fantasie, houd van intimiteit en niet te vergeten, een zalige vrijpartij.
Dame Nicolet van 46 uit Almere, Flevoland zoekt sexdate
Elsmetlef (45)
★★★★★
Wat ik in mijn leven mis is een man bij wie ik voor alles kan aankloppen. Met hulp van mijn ouders heb ik na de scheiding een appartementje kunnen kopen maar zit elke avond alleen op de bank. Hoog tijd om een leuke man te ontmoeten die het met mij wel ziet zitten.
Ben jij net als ik op zoek en kan je het niet vinden, dan moeten we misschien onze krachten bundelen en samen verder gaan. Ik denk namelijk dat ik niks mis in mijn leven op de erotiek en de romantiek van een relatie na. Ik ben nu een jaar of 5 gescheiden en ik denk dat ik nu wel klaar ben om weer te gaan daten. Laat jij wat weten dan kunnen we gaan kijken of wij samen verder kunnen gaan.
Mijn leven is een beetje leeg nu ik weer single ben. Ik mis vooral het lichamelijke contact met een lieve en lekkere man. Ik wil graag die passie weer voelen en genieten van het feit dat ik een vrouw ben.
Sinds mijn scheiding heb ik even een lange pauze genomen op het gebied van mannen, maar ik ben er wel weer aan toe! Ik zoek een goed verzorgde, stabiele man om wat extra sparkel in mijn leven te brengen. Samen op reis, leuke dingen doen, genieten van de kleine dingen in het leven.
Je ziet het op mijn foto's ik ben nog net zo uitbundig als een aantal jaar geleden en dat zou ik ook altijd blijven. Want het maakt mij als persoon een open en vooral eerlijk mens. En zo een persoon zou ik ook graag naast mij willen hebben in het levne.