Hallotjesss;) Het zou mooi zijn als je net als ik beschikt over een flink portie fantasie, houd van intimiteit en niet te vergeten, een zalige vrijpartij.
Hoe ik mezelf zou omschrijven is als een hete dame, erg open minded en vol verrassingen. Toe aan een man die van wanten weet, het liefst met een onvermoeibare tong, want oraal vind ik geweldig!
Ik hou van kunst en cultuur en het theater is daar een onderdeel uit. Alleen, ik speel dat graag op een bijzondere, passievolle manier en het liefst met twee. Juist ja, een rollenspel. Welke man heeft daar zo nu en dan ook behoefte aan? Uiteraard is er veel meer mogelijk.
Sex is net als een hobby voor mij, ik wil ook absoluut geen vaste relatie want ik kan niet monogaam zijn. Het is niet zo dat ik elke week een ander heb maar ik houd er gewoon van. Daarbij houd ik ook erg van afwisseling!