Hallotjesss;) Het zou mooi zijn als je net als ik beschikt over een flink portie fantasie, houd van intimiteit en niet te vergeten, een zalige vrijpartij.
De kinderen worden ouder en zelfstandiger dus ik krijg steeds meer vrije tijd. En het klinkt gek want ik dacht dat ik er heel blij mee zou zijn maar ik verveel mij soms gewoon. Dus wie wil er met mij een avontuur starten?
Je bent op zoek naar genot, verder heb je geen verwachtingen maar niet teveel taboes want ik ben zeer open minded. Het mag eenmalig zijn of voor vaker, ik vind het allemaal prima, als je maar snel tijd hebt!
Mijn profielnaam omschrijft precies waar ik naar op zoek ben en wat je van mij kan verwachten. Het klinkt misschien wat afgezaagd maar het zijn wel de 2 belangrijkste dingen voor mij. Na mijn scheiding heb ik geen man meer aangeraakt dus het wordt toch wel weer de hoogste tijd.
Ik heb een heel zwaar huwelijk achter de rug en ik heb sinds kort het hoofdstuk kunnen afsluiten. Het vertrouwen vinden in een man is nog steeds moeilijk voor mij en ik hoop hier iemand te leren kennen die dit kan begrijpen en geduld kan opbrengen voor me.