Na mijn scheiding kwam ik erachter dat vrouwen ook heel spannend zijn. Na een korte seksuele relatie, met een vrouw ben ik weer vrijgezel en zoek een man voor heerlijke seksafspraakjes!
De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Als jij denkt een relatie met me aan te kunnen dan moet je wel een man zijn die stevig in zijn schoenen staat. Een beetje wispelturig kan ik wel zijn maar ook heel erg lief voor de man die bij me past.
Ik ben een gescheiden vouw die al een lange tijd droogstaat, ik hou van harde seks met een scherp randje en dat is wat ik erg mis. Zoek een ervaren man die weet hoe hij hard moet neuken.