Mijn leven is een beetje leeg nu ik weer single ben. Ik mis vooral het lichamelijke contact met een lieve en lekkere man. Ik wil graag die passie weer voelen en genieten van het feit dat ik een vrouw ben.
Mijn profielnaam omschrijft precies waar ik naar op zoek ben en wat je van mij kan verwachten. Het klinkt misschien wat afgezaagd maar het zijn wel de 2 belangrijkste dingen voor mij. Na mijn scheiding heb ik geen man meer aangeraakt dus het wordt toch wel weer de hoogste tijd.
Ik heb een leuke opleiding gedaan en heb een leuke baan, ik dacht dat ik een leuk leven had en een leuke man alleen vonden 3 andere vrouwen dat ook en dat ging me te ver. Daarom einde huwelijk. Ik zoek geen relatie want daar heb ik wel even mijn buik van vol.
Reuze benieuwd ben ik naar de mannen die achter de lieve reacties zitten die ik verwacht te krijgen. Ik ben een leuke, hippe vrouw die niet van een saai leventje houd en een man zoekt die een beetje avontuurlijk is ingesteld.
Hallo, hier een gescheiden vrouw die wel op zoek is naar een geile man. Ik stel voor dat we eens gaan kijken wat we allemaal willen doen, als het maar geil en spannend is voor mij. Ik heb al tijden geen seks meer gehad en ben er nu zeker wel aan toe.