Waar ik naar uitkijk zijn ondeugende nachten met een hete man die graag langskomt om met mij een wild feestje te vieren. Weet zeker dat we het met elkaar naar ons zin gaan hebben en we tot diep in de nacht doorgaan.
Gescheiden VersierBabe van 46 uit Bloemendaal, Noord-Holland zoekt sex contact
Djulia (44)
★★★★☆
Heee ik ben Julia, dol op latex, sm en allerlei ondeugende spelletjes. Hoop iemand te vinden waar ik samen mee kan experimenteren en iemand die open minded is.
Verliefd wil ik worden, verliefd op en knappe man die ongeveer van mijn leeftijd is en net als ik single en heel sportief. Ik wil het super fijn met je hebben en jarenlang met je doorbrengen als er een klik tussen ons is.
Mijn leven heeft een hele nieuwe wending gekregen na mijn scheiding. Ik ben vrijer geworden, durf te doen wat ik leuk vind en zal ik je eens wat zeggen? Dat bevalt me heel erg goed! Daarom ga ik nu weer doen wat ik leuk vind en dat is een man vinden. Hier, op deze manier. Moet lukken, vind je ook niet?
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.
Ik ben een vrouw die erg romantisch is. Ik kan erg genieten van een avond op de bank, kaarsjes aan, filmpje en een hapje en drankje. Maar ook buiten de deur, dat is ook heel fijn, romantisch etentje bijvoorbeeld. Ik ben gescheiden en weer toe aan een leuke man die ook geniet van het leven.
Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.