Waar ik naar uitkijk zijn ondeugende nachten met een hete man die graag langskomt om met mij een wild feestje te vieren. Weet zeker dat we het met elkaar naar ons zin gaan hebben en we tot diep in de nacht doorgaan.
Gescheiden VersierBabe van 46 uit Bloemendaal, Noord-Holland zoekt sex contact
Djulia (44)
★★★★☆
Heee ik ben Julia, dol op latex, sm en allerlei ondeugende spelletjes. Hoop iemand te vinden waar ik samen mee kan experimenteren en iemand die open minded is.
Ben jij net als ik alleen en ook toe aan iemand in je leven? Natuurlijk voor leuke dingen maar ook voor de erotiek. Ik word graag verrast door een man en ik verras jou ook graag. Ik heb al zo lang niet genoten dat ik nu echt niet meer kan wachten hihi, ik heb alle tijd, hoor ik van je?
Vaak word ik nagekeken op straat, zal eerlijk zijn, het doet mij goed, een teken dat ik goed in de markt lig. Enige wat niet goed gaat is de man vinden voor een relatie, maar ik heb er goede hoop op dat dit ook gaat lukken.
Vol in het leven met op zijn tijd een leuk reisje dan vermaak ik mij wel wat dat betreft. Het reizen vind ik nog steeds te leuk om te doen maar alles maar alleen is ook wel saai.
Ik wist niet dat scheiden zoveel impact zou hebben bij mij maar toch wel. Ik ben er wel overheen maar ik weet wel dat ik er van heb geleerd. Ik wil voorlopig geen relatie maar ik wil iemand waar ik het wel samen gezellig mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen.
Sta zeer goed in het leven en mag eigenlijk niet klagen. En ik ben ook geen klaagvrouwtje maar het single zijn breekt mij gewoon op. Ik mis gewoon een leuk gesprek, een arm om mij heen en ook zeker wel de intimiteit.