Heel eerlijk zal ik zijn, trouwen wil ik niet meer, 1x is voor mij genoeg geweest. Wat ik voor ogen heb is een lat relatie, zo houd ieder toch zijn eigen vrijheid.
Dame Lisalatte van 46 uit Arnhem, Gelderland zoekt sex contact
Missnoes (46)
★★★★☆
Rennen en de mijn muziek knetterhard aan, even helemaal mijn hoofd leeg maken. Ik kan niet blijer worden van die momenten of misschien wel als er iemand naast mij rent.
Een vechtscheiding heb ik achter de rug, een heel verhaal, dat zal ik hier niet neerzetten. Het heeft mij wel onzeker gemaakt en het vertrouwen in de mens geschaad. Toch weet ik dat ik niet iedereen in hetzelfde hokje moet zetten, er zijn ook mannen die wel eerlijk en betrouwbaar zijn. Die hoop ik te vinden.
Nu ik toch weer single kan ik hier ook wel eens kijken of er nog iemand is die met mij wil uitgaan of andere leuke dingen zou willen doen. Ik hou van spannende dingen dus een spannend voorstel is meer dan welkom.
Altijd in beweging. Ik noem mijzelf soms adhd Diana maar goed, ik ben gewoon geen stilzitter. Ik hou van sporten, reizen, romantiek. Dat laatste heb ik na mijn scheiding niet meer gehad dus zou ik graag weer aan mijn leuke leven toevoegen.
De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Zo platvloers als sommigen het hier zeggen, zal ik niet doen. Maar het is eigenlijk wel gewoon waar ik zin in heb. Ik zou meteen wel kunnen, al vind ik het reuzespannend. Zullen we gewoon eens gek doen?