Milf Str1ngetje van 54 uit Zeewolde, Flevoland zoekt jongen
Tariane (46)
★★★★★
Mijn leven is al een tijdje in het slob geraakt, na de scheiding heb ik niemand meer overgehouden waarbij ik terecht kon als ik iemand nodig had. Ik heb me herpakt en een leuke man die met mij een gezellige tijd wil beleven is dan ook meer dan welkom.
Vaak word ik nagekeken op straat, zal eerlijk zijn, het doet mij goed, een teken dat ik goed in de markt lig. Enige wat niet goed gaat is de man vinden voor een relatie, maar ik heb er goede hoop op dat dit ook gaat lukken.
Mijn karakter is goed en ben altijd heel bescheiden, als wij bij elkaar komen moeten we het een beetje rustig aan op gaan bouwen, dan zul je merken dat je aan mij een hele goede vrouw hebt. Lief, zorgzaam en in bed ook niet bepaald saai.
De aller jongste ben ik misschien niet meer maar ik voel me nog wel super jong. Het is nu al zo lang geleden dat ik iets leuks heb gedaan met een man samen. Ik ben er gewoon echt weer even aan toe dus spreek me gewoon aan zou ik zeggen. X
Ik zie er sexy uit en in mijn sexy lingerie setje denk ik elke man om mijn vinger te kunnen winden. Ik daag je uit om mij te negeren als ik mij op mijn sexyst kleed en zal je trakteren op een etentje als je wint.
Nog steeds ben ik hem niet tegengekomen, de man die heel charmant is, een gulle glimlach heeft en bij het zien van mijn foto's 's dat hij meteen al verliefd op me wordt.