Milf Str1ngetje van 54 uit Zeewolde, Flevoland zoekt jongen
Gresa (44)
★★★★☆
Lady in red, wat een geweldig nummer is het ook. Maar dat heeft misschien ook wel te maken met het feit dat ik graag iets roods draag. En niet enkel wat zichtbaar is.
Ik hoop wel dat de man die me leuk vind en ik met hem een klik heb dat hij niet zo jaloers is als mijn ex. Dat deed bij mijn ex de deur dicht, elke keer ruzie als ik een keer uitging met een vriendin hing me de keel uit.
Ik denk dat je je wel voor kunt stellen dat ik het zat ben om elke keer weer mezelf te verwennen. Zeven jaar lang ben ik nu gescheiden en hunker naar een man die het verwennen van mijn lichaam op zich wil nemen.
De geur van een sexy man als hij mij aan het verwennen is wind me erg op. Ik wordt er nog heter van dan ik al was en ben dan zo wild dat ik heel de nacht door kan gaan met beminnen.
Mijn leven is al een tijdje in het slob geraakt, na de scheiding heb ik niemand meer overgehouden waarbij ik terecht kon als ik iemand nodig had. Ik heb me herpakt en een leuke man die met mij een gezellige tijd wil beleven is dan ook meer dan welkom.