Milf Str1ngetje van 54 uit Zeewolde, Flevoland zoekt jongen
Jowenna (45)
★★★★☆
Heb al lang een wens, en dat is om eens lekker gek te gaan doen. Ik denk dan echt aan avontuur als een ballonvlucht, bungee jumpen. Dus is er hier een waaghals die mij op sleeptouw wil mee nemen?
Jaja hier ben ik dan! Normaal zou ik nooit via deze weg een date zoeken maar mijn vriendin heeft zo al meerdere keren succes gehad, alleen zoek ik niet alleen sex maar wel echt een man voor een relatie, iets op de langere termijn dus.
Ik heb echt een leuke baan en soms kan ik mij helemaal in mijn werk verliezen. Maar toch moet ik van mijzelf nu wat anders doen dan werken. Heb jij een goed idee?
Hoi, ik ben op zoek naar mannen om gezellige dingen mee te doen, en met de tijd zien we wel hoe het loopt. Wil vooral gezelligheid en eerlijkheid samen.