Milf Str1ngetje van 54 uit Zeewolde, Flevoland zoekt jongen
Gresa (44)
★★★★☆
Lady in red, wat een geweldig nummer is het ook. Maar dat heeft misschien ook wel te maken met het feit dat ik graag iets roods draag. En niet enkel wat zichtbaar is.
Een warm mannenlichaam tegen me aan is waar ik naar uitkijk. Ik wil je handen over mijn lichaam voelen glijden en dat ze mijn gevoelige plekjes een heerlijke massage geven.
Ik ben heel erg sociaal ik heb een rijk netwerk aan vrienden. Ik heb een leuke familie. En een leuke baan. In mijn vrije tijd hou ik van shoppen en er is altijd wel iemand die mee wil.
Ik wist niet dat scheiden zoveel impact zou hebben bij mij maar toch wel. Ik ben er wel overheen maar ik weet wel dat ik er van heb geleerd. Ik wil voorlopig geen relatie maar ik wil iemand waar ik het wel samen gezellig mee kan hebben en leuke dingen mee kan doen.
Ik hou van het leven al heeft het even geduurd om op dit punt te komen. Maar ik merk wel dat ik alleen van het leven hou. Ik zou het ook erg leuk vinden om het weer samen te doen.