Tegenwoordig kijken mannen alleen naar die slanke knappe dames. Ik ben dat misschien niet maar heb toch ook heel wat meer te bieden. Ik ben lief, teder en vooral eerlijk.
Mijn lijf is al en tijdje niet meer in contact geweest met een sexy man en daar is het zeker naar opzoek, Een keertje verwent worden is waar het zin in heeft en ik ook! Wil een keer genieten van een mooie man die haar op zijn borst heeft en diepblauwe ogen.
Niet om het één of ander, ik ben altijd maar opgewonden en wil het liefst drie keer per dag er een stevige pik in hebben. Lijkt mij een erg duidelijk verhaal. Dat is dus eigenlijk ook wat ik zoek.
Door een schildklierziekte zal ik nooit slank worden, dat vind ik moeilijk, maar ik moet ermee dealen. Waar ik mij aan vast houd is dat er genoeg mannen zijn die van een vrouw met een maatje meer houden, op zo een man zit ik te wachten.