De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Enkele jaren geleden ben ik gescheiden en nu komen de kriebels weer hoor. Ik ben ook te jong om al als een non te gaan leven, ik moet er niet aan denken. wat ik wil is volop genieten, vaak klaar komen en nieuwe dingen proberen.
ik ben een beetje gezet , en ben op zoek naar een gezellige man, uiterlijk is onbelangrijk leeftijd ook, vind het belangrijker dat je mij waardeert zoals ik ben, en dat mag je van mij ook verwachten.
Een tijdje geleden zijn mijn man en ik uit elkaar gegaan. Dat was ook het beste want hij ging vreemd en kon het hem niet laten. Ik daarentegen ben heel trouw en lief. Het lijkt mij een heel goed plan om hier eens rond te neuzen of er nog eerlijke mannen zijn.