De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Gescheiden Damiany van 46 uit Almere, Flevoland zoekt sexdate
Klarzine (45)
★★★★☆
Na mijn scheiding heb ik in een coconnetje geleefd, gelukkig ben ik daar weer uit gekropen. Hier had ik professionele hulp voor nodig, schaam ik mij niet voor. Ik ben weer waar ik wil zijn, nu nog de man vinden die samen met mij van het leven wil genieten.
Heel erg benieuwd wat voor mannen hier zijn, zelf zie ik het wel zitten om eerst ergens wat te gaan eten en dan een filmpje pakken, zo kunnen wij misschien wat leuks op gaan bouwen. Erotiek hoort er wel bij, maar eerst rustig opbouwen met een paar dates en dan kan er altijd nog van alles gebeuren?
Gekkigheid, daar hou ik zo van! Ik ben totaal niet iemand die graag in de maat loopt, ik loop liever langs het lijntje want dan maak je ook veel meer dingen mee. Mensen kijken vaak gek wanneer ik voorbij loop maar dat maakt mij juist nog vrolijker want ik vind die mensen juist erg saai en zo zou ik echt niet willen zijn. Hou jij er ook van om langs de lijntjes te lopen?
Ik ben een zelfverzekerde vrouw, sta sterk in mijn schoenen om zo maar te zeggen, wat ik nog wel in mijn leven mis is een man, de meeste manen die ik ontmoet zijn niet echt mijn type dus vandaar dat ik mijn horizon hier eens wil verbreden.