De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Gescheiden Damiany van 46 uit Almere, Flevoland zoekt sexdate
Sportyyfly (44)
★★★★☆
Ben een leuke sportieve vrouw, sta graag uren in de sportschool. Doe voornamelijk aan fitness, Zumba & hardlopen. Maar eigenlijk ben ik op zoek naar een andere sport..als je eventjes goed na denkt weet jij vast wel welke ik bedoel!
Welkom op mijn profiel en ik hoop dat je mijn foto's ook leuk vind. Het zijn voornamelijk reis en of vakantie foto's want dat is iets wat ik graag doe. Een vrij weekend dan stap ik snel in de auto om ergens heen te gaan. Maar alleen is soms best wel saai.
Intimiteit is waar ik niet buiten kan, nu de scheiding een feit is met ik wel een man zien te vinden die aan mijn behoeftes kan voldoen. Enkel met mijn speeltjes spelen is niet zo mijn ding.
Reuze benieuwd ben ik naar de mannen die achter de lieve reacties zitten die ik verwacht te krijgen. Ik ben een leuke, hippe vrouw die niet van een saai leventje houd en een man zoekt die een beetje avontuurlijk is ingesteld.