De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Gescheiden Damiany van 46 uit Almere, Flevoland zoekt sexdate
Evertina (44)
★★★★☆
Tina zit hier aan deze kant, een gescheiden mama die woont in de provincie Utrecht. Ik heb het leven op zich weer goed op orde, kinderen worden groot, leuk huisje en een goede baan. Maar er mist toch nog iets in dit rijtje?
Ik ben opzoek naar een nieuwe partner, de man die mijn geliefde wil zijn, de man die mij gelijkwaardig behandeld en op wie ik smoorverliefd wordt! Reageer als je denkt dat jij dat bent.
De kinderen worden ouder en zelfstandiger dus ik krijg steeds meer vrije tijd. En het klinkt gek want ik dacht dat ik er heel blij mee zou zijn maar ik verveel mij soms gewoon. Dus wie wil er met mij een avontuur starten?