De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Gescheiden Damiany van 46 uit Almere, Flevoland zoekt sexdate
Quinney (46)
★★★★★
Heb een aantal rot jaren gehad als ik dat zeggen mag, dingen mee gemaakt die niemand mag mee maken maar gelukkig is de zon voor een groot gedeelte weer gaan schijnen. Iets waar ik heel blij mee ben dus nu lekker op zoek naar een gezellige man die ook wil vechten voor meer zon in zijn leven.
In het uitgaansleven kom ik enkel als mijn vriendin meegaat. Alleen zie ik dat niet zitten en de kans dat ik een leuke man tegenkom is dan ook uitermate klein. Hier hoop ik op meer succes!
Door een schildklierziekte zal ik nooit slank worden, dat vind ik moeilijk, maar ik moet ermee dealen. Waar ik mij aan vast houd is dat er genoeg mannen zijn die van een vrouw met een maatje meer houden, op zo een man zit ik te wachten.
Volgens mij zijn er mannen genoeg die het wel aandurven om mij eens lekker onder handen te nemen. Ik wil niet zomaar seks ik wil het wel wat uitgebreider en vooral erg spannend. Ik ben niet echt te porren voor een vluggertje.