De scheiding heeft me goed gedaan, na een jarenlang huwelijk is de kabel toch gebroken en ben daar achteraf heel blij mee. Ik kan me weer helemaal concerteren op de man die denkt dat hij de liefde van mijn leven is.
Na het lezen van de boeken van 50tig tinten grijs, het zien van een aantal films en nazoeken op internet ben ik opzoek naar een man die mij,op speelse wijze wegwijs wil maken in de wereld van de BDSM.
Sex is net als een hobby voor mij, ik wil ook absoluut geen vaste relatie want ik kan niet monogaam zijn. Het is niet zo dat ik elke week een ander heb maar ik houd er gewoon van. Daarbij houd ik ook erg van afwisseling!
Ja ik geloof in sprookjes, in prinsessen en prinsen op het witte paard. Ik ben een ongelofelijke romanticus en hou dus van kaarsjes, zachte muziek, wijntje en een haardvuur. Ondanks mijn misgelopen huwelijk hoop ik op een dag echt wel mijn droomprins te vinden en er samen mee oud en gelukkig te worden.
Een tijd geleden ben ik gescheiden en wil nu de draad weer oppakken. Ik zoek een man die mij weer komt verwennen en op allerlei manieren komt nemen, ik ben iemand die voor veel open staat dus je komt nooit bedrogen uit.
De scheiding deed me geen goed, alles heb ik achter moeten laten en alleen de persoonlijke dingen kon ik meenemen. Alles heeft mijn ex er aan gedaan om me dwars te zitten en dat is hem gelukt. Hoop niet dat alle mannen van die trekjes hebben en hoop snel een lieverd te vinden die voor me wil gaan.