Vind het een rare gedachte maar binnen niet al te lange tijd wordt ik al oma. Ik vind het geweldig mooi maar ik ben nog zo jong, en mijn dochter eigenlijk ook nog.
In een relatie vind ik het erg belangrijk dat we elkaar begrijpen, dat er wederzijds respect is en dat de liefde hoogtij viert. Zo niet, dan zie ik een relatie niet zitten!
Drie jaar gescheiden en twee jaar lang heb ik moeten zwoegen om ondermijn ex uit te komen. Zelfs de politie moest erbij komen en ben nu een jaar lang helemaal vrij van hem. Ik kan het weer aan om een leuke man te leren kennen die een verslaving heeft.
Er zijn zo veel dingen die belangrijk zijn maar één daar van is om altijd je zelf te blijven. Dat is ook precies wat ik altijd doe, dan weet iedereen wat ze van je kunnen verwachten. Leer mij kennen en dan zul je merken dat ik echt een lieverd ben.
Iedere avond verwend worden door een leuke man en verder niets van me verwacht. Ik weet dat dat waarschijnlijk een onmogelijke opgave is, maar ik ga het toch proberen. Ik zoek dus iemand die (bijna) iedere avond bij me kan komen, of ik bij jou en me wil verwennen. En daarna weer naar huis dus.