Na de scheiding heb ik in een flinke dip gezeten en ben reuze blij dat ik daar goed uit ben gekomen. Ik voel me weer goed en op en top vrouw en zoek een man die interesse heeft om een relatie met me aan te gaan.
De scheiding heeft zijn sporen nagelaten maar hoop dat jij het bent die me daar overheen kan zetten. Een leuke, lieve man is die ik zoek en die met mij een geweldige tijd wil doorbrengen.
Moet mijzelf weer op de markt gooien zoals het heet volgens mijn vriendinnen dus hier ben ik. Wat ik zoek gewoon een erg leuk maatje om te kijken of er meer uit voort kan komen.
Het is de hoogste tijd voor een lekkere vent in mijn leven. Liefst een lekker jong ding, ik ben, zoals ze dat noemen, een milf. En wat voor één! Bij mij kom je gegarandeerd aan te trekken. Ik doe niet onder voor een jonge meid van achttien, ik durf zelfs wel te zeggen dat ik beter ben!