Na de scheiding heb ik in een flinke dip gezeten en ben reuze blij dat ik daar goed uit ben gekomen. Ik voel me weer goed en op en top vrouw en zoek een man die interesse heeft om een relatie met me aan te gaan.
Moeder Maaroni van 42 uit De Friese Meren, Friesland zoekt sex
Mojoko (41)
★★★★★
Erg benieuwd ben naar de reactie die ik hopelijk krijg, als het er heel veel zijn dan is de keuze waarschijnlijk een stuk moeilijker, maar het zei zo. Liever te veel dan te weinig reacties.
Kleding in mijn leven vind ik heel belangrijk, net zo als verzorging, ik hoop dat ik een man ga vinden die net als mij zich goed verzorgd en het belangrijk vind om goed voor de dag te komen.
Ik mag dan blond zijn maar makkelijk ben ik niet, je zal dus met een goede openingszin moeten komen anders haak ik af. Ik weet wat ik wil en ook wat ik niet wil, verder moet je weten dat ik een zwak heb voor mannen in pak of uniform. Vaak ben ik geil en heb ik ondeugende gedachte en die wil ik delen met jou.
Mijn leven is een stuk relaxter geworden sinds ik gescheiden ben. De hectiek is weg, van zijn drankmisbruik heb ik geen last meer en kan gaan en staan waar ik wil. Ik kijk er naar uit om een lieve man te leren kennen die met mij en relatie aan wil gaan.
Ben al een tijdje op zoek naar een leuke vakantie woning, gewoon waar je tijd kan doorbrengen als je er zin in hebt. Maar ik heb er niet veel verstand van of het verstandig is of niet. Wie zou samen met mij deze zoektocht willen maken?