Na de scheiding heb ik in een flinke dip gezeten en ben reuze blij dat ik daar goed uit ben gekomen. Ik voel me weer goed en op en top vrouw en zoek een man die interesse heeft om een relatie met me aan te gaan.
Moeder Maaroni van 42 uit De Friese Meren, Friesland zoekt sex
BlondjeEef (41)
★★★★★
Volgens mij wordt ik op de eerste de beste man die me een lief berichtje stuurt verliefd. Al een lange tijd ben ik single en kijk vol verwachting uit naar de reacties die ik hoop te krijgen.
Ben een leuke alleenstaande moeder, heb een dochter van 7 jaar oud. Wat ik hier hoop te vinden is een man die mijn alleenstaande leventje weer wat op kan fleuren. Hou van veel romantiek, kun jij mij hier mee charmeren?
Zo af en toe heb ik het niet meer, met name als mijn speeltje weigert te functioneren doordat de batterijen op zijn en ik geen batterijen in huis heb. Wil dan het liefst elke man die voorbij loopt mijn bed in sleuren. Wie weet ben jij het die mij dan uit de brand wil helpen.
Als ik mezelf zou moeten omschrijven dan zou ik zeggen, een vrouw met ballen. Geen echte ballen natuurlijk maar gewoon een pittig karakter. Ik zeg wat ik denk en hou er niet van om de schijn op te houden. Dat is ook de reden waarom relaties niet altijd succesvol uitpakken want niet iedereen denkt zoals ik. Hopelijk vind ik nu wel een vent die zich in mijn denkwijze kunt vinden.
Ik ben altijd de vrouw waar men heen komt voor goed advies. Ook de mannen zien mij altijd maar als een vriendin. Ik zou zo graag weer eens iemands vriendin willen zijn.