Na de scheiding heb ik in een flinke dip gezeten en ben reuze blij dat ik daar goed uit ben gekomen. Ik voel me weer goed en op en top vrouw en zoek een man die interesse heeft om een relatie met me aan te gaan.
Een goed potje vrijen ben ik dol op, enige nadeel is dat ik sinds ik gescheiden ben amper meer vrij. Dit begint zijn tol te eisen, ik ben toe aan een man die mij op regelmatige basis wil verwennen.
Zoals je ziet ben ik soms een beetje prettig gestoord! En hopelijk ben jij dat ook? Ik wil namelijk graag weer iemand in mijn leven om lol mee te hebben en dan niet alleen buiten de slaapkamer ;)
Inmiddels is het alweer twee jaar geleden dat ik gescheiden ben en al die tijd heb ik mezelf in bed moeten verwennen. Wil dat daar een einde aan komt en dat een lieve, tedere man het van me overneemt.
Liefde een gezondheid zijn de meest waardevolle dingen in het leven vind ik. Eén van die twee dingen mis ik enorm en een lieve man die bij me past is dan ook meer dan welkom in mijn leven.
Dromen komen bij mij vaak voor, nu is het toch een keer tijd om dingen werkelijkheid te laten worden. Sinds mijn scheiding heb ik al geen seks meer gehad, via deze weg hoop ik daar verandering in te brengen.