Van het leven moet je 100% genieten en dat doe ik dan ook. Ik kan niet zeggen dat ik mij verveel maar een maatje aan mijn zijde zal zeker niet verkeerd zijn.
Ik voel mij vol in het leven staan. Jong van geest en denk ook nog best van lichaam. Nu zou ik er nog ten volle van moeten genieten, maar nu ben ik single. Ik zoek eigenlijk een maatje. Iemand waarmee ik kan lachen en passie kan beleven. Gewoon funny en erotisch zeg maar. Lukt dat hier?
Alleen is maar alleen, tenminste ik vind het prima om single te zijn, maar voor bepaalde hete dingen moet je toch echt met twee zijn. Wie zit in hetzelfde schuitje als mij?
Het is met mij vrij simpel, ik ben iemand die het rustig aan opbouwt als wij elkaar net kennen en als het ijs is gebroken kan ik nog wel ietsjes verder gaan. Hoever ga ik natuurlijk niet verklappen, dat merk je allemaal vanzelf.
Ik mag dan wel een beetje dominant zijn, dat was ook de reden dat mijn ex het met een ander deed, echter verwacht ik dat jij daar wel mee om kunt gaan. Zoek een lieverd, iemand die met mij een mooie toekomst tegemoet wil gaan.