Ik ben sinds lange tijd weer single en best een verlegen type. Ik zal niet zo snel op iemand stappen want dan sla ik compleet dicht. Dan waag ik mijn kans hier.
Het heeft totaal geen zin om naar het verleden te kijken en dat ben ik ook niet meer van plan. Tijd voor een nieuwe man in mijn leven. Carriere is wel belangrijk voor mij en zoek wel iemand met werk en die ook echt iets van zijn leven wilt maken en dan het liefste samen met mij.
Hou jij wel van wat oudere borsten? Nouja, zo oud ben ik nog niet hoor. En mijn borsten zien er nog uit als die van een jong meisje. En ze willen ook nog heel erg verwend worden! Weet jij hoe je dat doet? Dan hoop ik dat je snel bij me langskomt.
Je ziet het ik doe graag aan hardlopen, ook al een aantal keer een marathon gedaan. Ik denk dat ik nu ook wel toe ben aan een hardloop maatje. Je ergens aan meten is toch nooit verkeerd?
Spontane meid met niet een al te hoog zelfvertrouwen hoopt hier een lieve man te vinden, niet meteen voor een relatie want daar heb ik helaas slechte ervaringen mee. Wel zin om een keertje iets te gaan drinken en van daar uit zien we wel wat er gebeurt.
Ik hou van reizen, feesten, en shoppen. Maar een avondje op de bank volstaat ook prima. Ik ben gescheiden en nu nog alleen. Ik hoop dat ik niet lang meer alleen hoef te zijn. Ik wil al deze leuke dingen graag kunnen doen met een leuke man.
Ik heb geen zin om hier veel over mijn eigen te gaan vertellen, het enigste dat ik hier wel wil zeggen dat ik op zoek ben naar seks met verschillende mannen en ben dus niet op zoek naar een relatie sorry.