Ik ben sinds lange tijd weer single en best een verlegen type. Ik zal niet zo snel op iemand stappen want dan sla ik compleet dicht. Dan waag ik mijn kans hier.
Na een roerig huwelijk ben ik nu op zoek naar een rustige man. Iemand die zijn wilde haren verloren heeft en nu gewoon rust zoekt. Zo ben ik namelijk ook. Ik was altijd een wilde, maar mijn huwelijk is wild genoeg geweest, daar ben ik echt helemaal klaar mee. Nu wil ik echt alleen maar huisje, boompje, beestje.
Alleen zijn is goed, dacht ik. Maar dat kwam omdat ik een rotkerel had en dolblij was toen dat afgelopen was. Daarna heb ik het ook een tijdje alleen gedaan, maar mijn dildo voldoet niet meer. Ik heb weer behoefte aan mannenhanden op mijn lichaam en in mijn lichaam. En een lekkere dikke pik die me doorboort. Kun jij even langskomen?
Echt, ik dacht de ware liefde gevonden te hebben in een vrouw. We waren getrouwd en het was heel leuk. En geil. Maar toch was ze niet mijn grote liefde. Dus uit elkaar gegaan. Mijn grote liefde zoek ik nu niet, even niet. Ik zoek nu gewoon weer wat anders, een knappe kerel die me regelmatig komt neuken. Weer eens wat anders dan een vrouw!
Ik hou van reizen, feesten, en shoppen. Maar een avondje op de bank volstaat ook prima. Ik ben gescheiden en nu nog alleen. Ik hoop dat ik niet lang meer alleen hoef te zijn. Ik wil al deze leuke dingen graag kunnen doen met een leuke man.