Ik ben sinds lange tijd weer single en best een verlegen type. Ik zal niet zo snel op iemand stappen want dan sla ik compleet dicht. Dan waag ik mijn kans hier.
Alleen zijn is goed, dacht ik. Maar dat kwam omdat ik een rotkerel had en dolblij was toen dat afgelopen was. Daarna heb ik het ook een tijdje alleen gedaan, maar mijn dildo voldoet niet meer. Ik heb weer behoefte aan mannenhanden op mijn lichaam en in mijn lichaam. En een lekkere dikke pik die me doorboort. Kun jij even langskomen?
Heb toch zo een angst voor spinnen en je voelt hem al aankomen zeker? Het lijkt wel of ze per week of per maand vaker bij mij in huis komen dan normaal gesproken.
Als eigen ondernemer sta ik wel stevig in mijn schoenen, maar dat moet ook wel het is soms een harde wereld. Daarom vind ik het op zijn tijd ook erg fijn als ik die kant eens kan laten vallen.
Ik ben Halima, ik ben een gescheiden vrouw en heb een zoontje. Ik hou van paardrijden, minigolf, karten en ga ook heel veel zwemmen. Ik zoek een man die vast werk heeft, die van aanpakken weet en niet in zijn luie zetel blijft zitten en die samen een gezin wil starten.