Ik ben sinds lange tijd weer single en best een verlegen type. Ik zal niet zo snel op iemand stappen want dan sla ik compleet dicht. Dan waag ik mijn kans hier.
Ondanks dat ik mollig ben kan ik je zeggen dat ik sexy en sensueel ben. Mijn voorkeur is passionele seks en omdat ik dit al een tijd mis zoek ik jou voor een date met een dikke hoofdletter. Hou je van een Rubensvrouw dan moet je mij niet laten schieten.
Je weet toch wel dat mollige vrouwen veel meer van sex genieten? Wij vinden het heerlijk om overal aangeraakt te worden, hard of zacht. Likken is nog veel lekkerder en ook achterlangs is lekker geil. Nou, zeg nou zelf, dat maak je niet vaak mee toch?
Na een roerig huwelijk ben ik nu op zoek naar een rustige man. Iemand die zijn wilde haren verloren heeft en nu gewoon rust zoekt. Zo ben ik namelijk ook. Ik was altijd een wilde, maar mijn huwelijk is wild genoeg geweest, daar ben ik echt helemaal klaar mee. Nu wil ik echt alleen maar huisje, boompje, beestje.
Hou jij wel van wat oudere borsten? Nouja, zo oud ben ik nog niet hoor. En mijn borsten zien er nog uit als die van een jong meisje. En ze willen ook nog heel erg verwend worden! Weet jij hoe je dat doet? Dan hoop ik dat je snel bij me langskomt.