Gratis Aanmelden

Dame Ginessa zoekt neuk date

Ginessa (40)

Ik hoop een man te vinden die stevig in zijn schoenen staat want ik ben een temperamentvolle vrouw. Een beetje wispelturig maar ook heel lief en zorgzaam. Hoop dat je me nog leuk vind en me snel een reactie stuurt.

Maak contact met haar
  1. Naam: Ginessa
  2. Leeftijd: 40 Jaar
  3. Woonplaats: Wassenaar
  4. Provincie: Zuid-Holland
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Normaal
  9. Oogkleur: Groen
  10. Haarkleur: Blond
  11. Opleiding: MBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Ja
  17. Slikken: Nee
Dame Ginessa van 40 uit Wassenaar, Zuid-Holland zoekt neuk date
Hanadie (40)
★★★★☆
Als eigen ondernemer sta ik wel stevig in mijn schoenen, maar dat moet ook wel het is soms een harde wereld. Daarom vind ik het op zijn tijd ook erg fijn als ik die kant eens kan laten vallen.
Mama Hanadie zoekt neuk date
Zoldita (40)
★★★★★
Ik wil heel graag een paar nachtjes van je lichaam gebruik maken, even de schade inhalen want al een half jaar is er geen man meer in mijn leven geweest. Een weekendje met elkaar doorbrengen is waar ik voor wil gaan.
Milfje Zoldita zoekt sex
Ikbenhet (37)
★★★★★
Gezocht een leuke man die ook nog in het leven staat en er in het weekend op uit wilt gaan!
Moeder Ikbenhet zoekt contact
HemelseBrooke (37)
★★★★☆
Nog niet zo heel lang geleden zijn we gescheiden en ik ben degene geweest die het heeft aangevraagd. Het vertrouwen was helemaal weg en met iemand die ik niet kan vertrouwen wil ik geen relatie hebben!
Moeder HemelseBrook zoekt sexdating
Blodiine (40)
★★★★★
Het is vrij simpel, het enigste wat ik wil is een seksdate, we kunnen wel bespreken wat wij dan allemaal doen als wij bij elkaar zijn.
Dame Blodiine zoekt dating
Aquadrie (37)
★★★★★
Ik ben ik, best pittig maar kan op zijn tijd ook best lief zijn hoor, val op leuke, eerlijke mannen die mij goed behandelen, dan krijg je het dubbel en dwars terug. Ik ben opzoek naar een leuke date, waarbij alles kan en niks moet! Ik heb een vechtscheiding met mijn ex gehad, dus ben best gebroken en absoluut niet toe aan een nieuwe relatie direct, wil eerst genieten en tijd nemen voor elkaar. Ik ben niet veeleisend, makkelijk in de omgang, en hou ervan als we elkaar vrijheid kunnen geven, heb een hekel me telkens te moeten verantwoorden als er iets is.
Mama Aquadrie zoekt dating
Petronella
★★★★★★★★★★
Heren, ik ben op zoek naar nieuwe woonruimte voor mij alleen, in de regio Limburg in Vlaanderen. Wie iets voor mij vindt krijgt mij als beloning voor een heel uur...
Woonruimte gezocht (Klus van 1 uur)
Chrisje
★★★★★★★★★★
Hoe zou jij het vinden als jij die lijf voor een uurtje krijgt, nadat jij voor mij 3 kallax meubels hebt opgezet? Ik doe dit niet alleen uit noodzaak, maar ook voor mijn plezier.
Ikea meubel opbouwen (Klus van 3 uur)
Birke
★★★★★★★★★☆
Waarom ik kies voor een betaling in natura? Niet omdat ik geen geld heb, maar ik heb wel heel erg veel zin... Dus dit leek me een mooi excuus voor een lekker nummertje..
Computer probleem oplossen (Klus van half uur)
Annichje
★★★★★★★★★★
Ik word cam girl, maar ik krijg mijn cam niet aan de praat, dus ik zoek een handige man die dat voor mij kan en wil doen. In ruil voor een blowjob misschien?
Software installeren (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten