Ik hoop een man te vinden die stevig in zijn schoenen staat want ik ben een temperamentvolle vrouw. Een beetje wispelturig maar ook heel lief en zorgzaam. Hoop dat je me nog leuk vind en me snel een reactie stuurt.
Dame Ginessa van 40 uit Wassenaar, Zuid-Holland zoekt neuk date
Sabrietje (40)
★★★★☆
Phoe was was het zwaar om mijn leven weer op te bouwen na mijn scheiding. Maar het is mij gelukt. De kinderen hebben hun draai gevonden, ik heb een leuk huisje gevonden dus nu nog een leuke man.
Na een roerig huwelijk ben ik nu op zoek naar een rustige man. Iemand die zijn wilde haren verloren heeft en nu gewoon rust zoekt. Zo ben ik namelijk ook. Ik was altijd een wilde, maar mijn huwelijk is wild genoeg geweest, daar ben ik echt helemaal klaar mee. Nu wil ik echt alleen maar huisje, boompje, beestje.
Echt, ik dacht de ware liefde gevonden te hebben in een vrouw. We waren getrouwd en het was heel leuk. En geil. Maar toch was ze niet mijn grote liefde. Dus uit elkaar gegaan. Mijn grote liefde zoek ik nu niet, even niet. Ik zoek nu gewoon weer wat anders, een knappe kerel die me regelmatig komt neuken. Weer eens wat anders dan een vrouw!
Geluk zit in een klein hoekje maar ik heb wel heel veel kleine hoekjes waarin ik moet zoeken om het te vinden. Ik ben een gescheiden vrouw die het al veel te lang moet doen zonder man en wil dat daar een einde aan komt.
Voor mij hoeft er niet gelijk een vaste relatie te komen, ik had zelf in gedachten om eerst elkaar beter te leren kennen en dan wat de toekomst uit gaat wijzen merken wij wel.