Sinds een paar maanden gescheiden maar het kriebelt wel om seks te hebben voordat ik mezelf weer overgeef aan de liefde van een man. Ben je op zoek naar regelmatig contact met een hete dame?
Ondanks dat ik mollig ben kan ik je zeggen dat ik sexy en sensueel ben. Mijn voorkeur is passionele seks en omdat ik dit al een tijd mis zoek ik jou voor een date met een dikke hoofdletter. Hou je van een Rubensvrouw dan moet je mij niet laten schieten.
Was al op jonge leeftijd getrouwd maar het hield geen stand, nu weer vrij om te doen wat ik wil en zoek dus ook niet iemand met trouwplannen maar gewoon samen plezier maken de rest zien we wel.
Heb toch zo een angst voor spinnen en je voelt hem al aankomen zeker? Het lijkt wel of ze per week of per maand vaker bij mij in huis komen dan normaal gesproken.