Sinds een paar maanden gescheiden maar het kriebelt wel om seks te hebben voordat ik mezelf weer overgeef aan de liefde van een man. Ben je op zoek naar regelmatig contact met een hete dame?
Milf Jorien van 39 uit Almere, Flevoland zoekt sex
Vvlolletje (38)
★★★★★
Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Ben altijd al een dierenliefhebber geweest, ga graag naar de dierentuin, help regelmatig in een plaatselijk asiel en ik voel mij daar goed bij. Een huisdier zelf hoef ik eigenlijk niet, ik heb daar denk ik niet genoeg tijd voor maar samen een wandeling maken en daarmee een hond of meerdere happy maken lijkt mij geweldig.
Spontane meid met niet een al te hoog zelfvertrouwen hoopt hier een lieve man te vinden, niet meteen voor een relatie want daar heb ik helaas slechte ervaringen mee. Wel zin om een keertje iets te gaan drinken en van daar uit zien we wel wat er gebeurt.
Helaas ben ik een lange tijd ziek geweest en heb ik geen tijd gehad om te genieten van het leven. Nu is het moment daar en kan ik weer gaan genieten. Ik zoek een man die dat samen met mij wilt gaan doen. Leeftijd doet er niet zo veel toe als jij maar leuke gesprekken kan voeren en geen discussie uit de weg gaat ben ik al geïnteresseerd.
Als sloofje werd ik gebruikt door mijn ex man, gelukkig ben ik van hem af en zoekt hij maar een ander slachtoffer. Ik zoek een lieve man die mij de nodige aandacht wil geven en die me lief heeft.