Phoe was was het zwaar om mijn leven weer op te bouwen na mijn scheiding. Maar het is mij gelukt. De kinderen hebben hun draai gevonden, ik heb een leuk huisje gevonden dus nu nog een leuke man.
Dame Sabrietje van 40 uit Bergen, Noord-Holland zoekt neuk date
Slikslik (38)
★★★★★
Mijn dromen en fantasieën zijn heel uiteenlopend, wakker worden naast een lekkere vent en dan heerlijk genieten van een lekker ontbijt, warme douche en natuurlijk elkaar natuurlijk.
Ik hoop dat de wonderen de wereld nog niet uit zijn en dat ik de man van mijn dromen hier op korte termijn weet te vinden. Wil alles met je delen en met jou een geweldige toekomst tegemoet gaan.
Ik ben Halima, ik ben een gescheiden vrouw en heb een zoontje. Ik hou van paardrijden, minigolf, karten en ga ook heel veel zwemmen. Ik zoek een man die vast werk heeft, die van aanpakken weet en niet in zijn luie zetel blijft zitten en die samen een gezin wil starten.
Hoi, ik ben tot mijn grote geluk gescheiden! Maar na een tijd begon ik toch iets te missen. Ik hoop mijn soulmate te vinden maar een goede vriend sla ik nooit af!
Het single leven ken ik inmiddels wel, alle positieve en negatieve kanten ik meegemaakt en kijk vol verwachting uit naar de man die met mij een relatie wil aangaan. Ik wil een man in mijn leven, een man die me lief heeft en gezelschap bied.