Phoe was was het zwaar om mijn leven weer op te bouwen na mijn scheiding. Maar het is mij gelukt. De kinderen hebben hun draai gevonden, ik heb een leuk huisje gevonden dus nu nog een leuke man.
Dame Sabrietje van 40 uit Bergen, Noord-Holland zoekt neuk date
KnuffeltjeNina (39)
★★★★★
Hopeloos romantisch, een echte knuffelaar en een liefhebber van gezelligheid, dat omschrijft mij wel zo’n beetje. Misschien een beetje naïef van mij, maar ik geloof nog steeds dat op elk potje een dekseltje past en dat de ware voor mij nog zeker ergens rondloopt, net als ik op zoek naar die magische klik. Dus ik geef de hoop niet op en blijf zoeken tot ik mijn dekseltje gevonden heb.
Na een roerig huwelijk ben ik nu op zoek naar een rustige man. Iemand die zijn wilde haren verloren heeft en nu gewoon rust zoekt. Zo ben ik namelijk ook. Ik was altijd een wilde, maar mijn huwelijk is wild genoeg geweest, daar ben ik echt helemaal klaar mee. Nu wil ik echt alleen maar huisje, boompje, beestje.
Sind mijn scheiding sta ik droog en speel ik alleen maar een beetje met mijzelf. sinds enige tijd heb ik enorme behoefte aan fysiek mannelijk contact en dat voor mij het signaal om de markt af te struinen en op zoek te gaan naar een seksmaatje.
Hou jij wel van wat oudere borsten? Nouja, zo oud ben ik nog niet hoor. En mijn borsten zien er nog uit als die van een jong meisje. En ze willen ook nog heel erg verwend worden! Weet jij hoe je dat doet? Dan hoop ik dat je snel bij me langskomt.