Phoe was was het zwaar om mijn leven weer op te bouwen na mijn scheiding. Maar het is mij gelukt. De kinderen hebben hun draai gevonden, ik heb een leuk huisje gevonden dus nu nog een leuke man.
Dame Sabrietje van 40 uit Bergen, Noord-Holland zoekt neuk date
Ise_jose (40)
★★★★★
Een jaar geleden heb ik besloten het huwelijk te ontbreken. Een half jaar later was de scheiding rond en was ik weer single. Spijt heb ik er niet van, alleen vind ik wel dat de avonden eenzaam zijn en het zou fijn zijn als er weer een man mijn leven binnenkomt stappen.
Alleen zijn is goed, dacht ik. Maar dat kwam omdat ik een rotkerel had en dolblij was toen dat afgelopen was. Daarna heb ik het ook een tijdje alleen gedaan, maar mijn dildo voldoet niet meer. Ik heb weer behoefte aan mannenhanden op mijn lichaam en in mijn lichaam. En een lekkere dikke pik die me doorboort. Kun jij even langskomen?
Ik ben Halima, ik ben een gescheiden vrouw en heb een zoontje. Ik hou van paardrijden, minigolf, karten en ga ook heel veel zwemmen. Ik zoek een man die vast werk heeft, die van aanpakken weet en niet in zijn luie zetel blijft zitten en die samen een gezin wil starten.
Echt, ik dacht de ware liefde gevonden te hebben in een vrouw. We waren getrouwd en het was heel leuk. En geil. Maar toch was ze niet mijn grote liefde. Dus uit elkaar gegaan. Mijn grote liefde zoek ik nu niet, even niet. Ik zoek nu gewoon weer wat anders, een knappe kerel die me regelmatig komt neuken. Weer eens wat anders dan een vrouw!