Ik lig graag op mijn bed en graag op mijn bank, nu is er nog wel een plekje vrij en nodig ik je er graag voor uit. Misschien dat jij nog wel een geil idee hebt wat wij dan kunnen doen. Ik hoor het graag. Groetjes Mirthe
Hete Mirraw van 56 uit Zwolle, Overijssel zoekt sexdate
Zehmi (40)
★★★★☆
Heb toch zo een angst voor spinnen en je voelt hem al aankomen zeker? Het lijkt wel of ze per week of per maand vaker bij mij in huis komen dan normaal gesproken.
Ik hou van reizen, feesten, en shoppen. Maar een avondje op de bank volstaat ook prima. Ik ben gescheiden en nu nog alleen. Ik hoop dat ik niet lang meer alleen hoef te zijn. Ik wil al deze leuke dingen graag kunnen doen met een leuke man.
Zijn die jongens er überhaupt nog die eerst willen kennismaken? Ik heb een man gehad en kreeg genoeg kansen om vreemd te gaan. Ik werk als als kassière en zie de stoute blikken van mannen als ik een kort rokje aan heb.
Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Alleen zijn is goed, dacht ik. Maar dat kwam omdat ik een rotkerel had en dolblij was toen dat afgelopen was. Daarna heb ik het ook een tijdje alleen gedaan, maar mijn dildo voldoet niet meer. Ik heb weer behoefte aan mannenhanden op mijn lichaam en in mijn lichaam. En een lekkere dikke pik die me doorboort. Kun jij even langskomen?
Ik ben ambitieuze vrouw die al een tijdje zich volledig inzet voor haar werk. Een mooi escape om de scheiding te verwerken dacht ik maar helaas is dat niet zo. Ik heb een tijdje vrij genomen en als jij me wel leuk vind heb ik alle tijd om met jou te ontdekken of we bij elkaar passen.