Ik lig graag op mijn bed en graag op mijn bank, nu is er nog wel een plekje vrij en nodig ik je er graag voor uit. Misschien dat jij nog wel een geil idee hebt wat wij dan kunnen doen. Ik hoor het graag. Groetjes Mirthe
Hey lekkere mannen van Nederland! Zoek jij hier ook naar een sex-vriendje? Maar wil jij ook de vrijheid hebben en afspreken, wanneer het ons beiden goed uit komt? Relatie zoekers en andere plakkers gelieve niet reageren!
Mijn optimistische instelling kent bijna geen grenzen. Na de scheiding ben ik niet in zak en as gaan zitten maar gewoon door gegaan met leven en leuke dingen doen. Het is natuurlijk wel fijner om dingen samen te doen en een man die me leuk vind wil ik graag leren kennen.
Er zijn een heleboel dingen die ik heb gedaan in mijn leven, maar wat ik altijd nog is heb willen doen is een rollenspel.. Ik speel dan de agente en jij het boefje? Ik ben dol op lingerie,hoge hakken en kan erg goed dansen.
De complimentjes die ik krijg zijn welgemeend maar enkel van mannen die al een relatie hebben. Ik zoek een single man die me leuk vind, me elke dag wil ontmoeten en mijn rots in de branding is.
Het single leven ken ik inmiddels wel, alle positieve en negatieve kanten ik meegemaakt en kijk vol verwachting uit naar de man die met mij een relatie wil aangaan. Ik wil een man in mijn leven, een man die me lief heeft en gezelschap bied.