Ik hoop dat de wonderen de wereld nog niet uit zijn en dat ik de man van mijn dromen hier op korte termijn weet te vinden. Wil alles met je delen en met jou een geweldige toekomst tegemoet gaan.
Dame Jenferi van 37 uit Utrecht, Utrecht zoekt sex
Jennysprimeur (38)
★★★★☆
Zijn die jongens er überhaupt nog die eerst willen kennismaken? Ik heb een man gehad en kreeg genoeg kansen om vreemd te gaan. Ik werk als als kassière en zie de stoute blikken van mannen als ik een kort rokje aan heb.
Met mooi weer maak ik graag een tochtje op mijn motor, dat is echt mijn uitlaat klep in het leven. Gewoon lekker tocht van een paar uur, maar soms ook wel langer
Ik heb geen zin om hier veel over mijn eigen te gaan vertellen, het enigste dat ik hier wel wil zeggen dat ik op zoek ben naar seks met verschillende mannen en ben dus niet op zoek naar een relatie sorry.
Ben altijd al een dierenliefhebber geweest, ga graag naar de dierentuin, help regelmatig in een plaatselijk asiel en ik voel mij daar goed bij. Een huisdier zelf hoef ik eigenlijk niet, ik heb daar denk ik niet genoeg tijd voor maar samen een wandeling maken en daarmee een hond of meerdere happy maken lijkt mij geweldig.