Ik ben eigelijk helemaal klaar met mannen, maar een echte pik gaat nog altijd boven mijn setje dildo's en vibrators. Ik ga jou dus gewoon gebruiken als levend sex speeltje zonder verdere verplichtingen.
Te snel ben ik met mijn vriend gaan samenwonen, we kende elkaar vier maanden en toen was het al raak. Had ook te maken dat ik weer bij mijn ouders inwoonde. Gevolg is nu dat de relatie aan het stranden is en ik weer moet uitkijken naar een andere man.
Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.
Sta happy in het leven samen met mijn kinderen en geniet elke dag van het werk. Maar ik zou ook wel weer eens met iemand naar de bioscoop gaan, een hapje eten, een lekkere wandeling. Mag jij bepalen wat we daarna gaan doen.