Ik ben eigelijk helemaal klaar met mannen, maar een echte pik gaat nog altijd boven mijn setje dildo's en vibrators. Ik ga jou dus gewoon gebruiken als levend sex speeltje zonder verdere verplichtingen.
Misschien zoek je net als ik ook naar lekkere afleiding en goede spanning, lees dan vooral verder;) ik ben nog maar net gescheiden, ik woon in limburg, heb een super baan, heerlijke woning waar ik jou kan ontvangen. Samen in bad, bed, alles wat we maar willen.
Lang heb ik naar geen man omgekeken, maar sinds enige weken heb ik weer zin in mannenvlees. Voor het mooie ben ik misschien iets te stevig, maar dan heb je lekker iets om vast te houden.
Na een zeer kort en eentonig huwelijk en even genoten te hebben van mijn vrijheid heb ik besloten om weer eens op mannenjacht te gaan. En dan deze keer niet blijven hangen bij 1. Niet dat ik iedere nacht een ander in mijn bed wil hebben, maar niet meer 5 jaar bij dezelfde man. En ook niet meer steeds dat ene zeer saaie standje. Laat me leven, laat me ervaren hoe spetterend seks ook kan zijn. Jij bepaald hoe!
Eigenschappen die bij mij passen zijn: vrolijk, beetje gek, eerlijk en spontaan. En natuurlijk nog veel meer andere positieve eigenschappen ;-). Benieuwd wat die zijn, vraag het me gewoon.