Eigenlijk hoor ik de trouwe vrouw te zijn, maar hij is er nooit en heeft zelden tijd. Ik heb ook mijn behoeftes! Ik wil verlangen, lust en hier gehoor aan geven. Tijd om actie te ondernemen!
Nu ik weer single ben en bijna elke avond thuis zit komen de muren op me af. Ik zou graag weer een levensgezel willen hebben en hoop hier de man hier te treffen die een relatie met mij wel ziet zitten.
Ik kan wel stellen dat ik niet helemaal ben zoals andere dames van mijn leeftijd, ik wil altijd net wat anders, net even wat meer.. Ben jij wat ik zoek?
Ik heb een goede baan en een leuke huisje en een hechte vriendenkring, mijn leven is bijna compleet, maar dat ene ontbreekt nog in mijn leven, en dat is een leuke man waarmee ik het kan delen. Want als ik s avonds thuis ben zou ik wel graag tegen een lekkere man op willen kruipen en samen ontspannen op de bank willen zitten.
Eerst begin ik je heerlijk te zoenen, dan mijn handen overal langs je lijf, dan krijg je een geweldige massage en dan mag jij zeggen wat jij zou willen. Dat is toch een goed begin zeker en je kunt nog veel meer verwachten!
De scheiding heeft er bij mij ingehakt, voel me bedrogen en misbruikt. Al mijn spulletjes heeft hij opgeëist en grotendeels ook nog gekregen. Woest was ik maar wil dat verhaal snel achter me laten en me concentreren op de man die me liefde kan geven.