Eigenlijk hoor ik de trouwe vrouw te zijn, maar hij is er nooit en heeft zelden tijd. Ik heb ook mijn behoeftes! Ik wil verlangen, lust en hier gehoor aan geven. Tijd om actie te ondernemen!
Milf Stouteik van 41 uit Zaltbommel, Gelderland zoekt neuk date
ohheyeaahh (49)
★★★★☆
Hopeloos ben ik zeker niet op zoek maar ik wil verleiden en verleid worden. Ik mis die spanning en af en toe eens een compliment. Ik hou van knuffelen en als jij in mijn smaak valt kan je al gelijk een heel dikke knuffel krijgen.
Hoop om een man te leren kennen die van romantische avondjes houd, die me in de watten wil leggen en met mij mooie momenten wil beleven. Na de scheiding heb ik geen andere man meer gekend en ben als single verder gegaan. Hoog tijd om weer een lieverd te vinden die voor me wil gaan.
De scheiding heeft er bij mij ingehakt, voel me bedrogen en misbruikt. Al mijn spulletjes heeft hij opgeëist en grotendeels ook nog gekregen. Woest was ik maar wil dat verhaal snel achter me laten en me concentreren op de man die me liefde kan geven.
Wil in mijn vrije tijd lekker ontspannen en wil dat graag doen met een leuke man. maar dan moet hij wel lekker los zijn niet zo stijve hark, daarvan zie ik er per dag al genoeg rondlopen.
Ik ben alweer een tijdje gescheiden en ben ondertussen het alleen spelen wel heel erg beu aan het worden, mijn speeltjes daar heb ik nu wel even genoeg van, wil nu graag weer het echte werk, welke man heeft er zin in een lekkere seksdate en wie weet wel meer?
Of we bij elkaar passen weten we pas als we elkaar ontmoet hebben en elkaar een beetje leren kennen. Maar een eerste indruk is wel belangrijk natuurlijk. Hoe is jouw eerste indruk van mij?