Eigenlijk hoor ik de trouwe vrouw te zijn, maar hij is er nooit en heeft zelden tijd. Ik heb ook mijn behoeftes! Ik wil verlangen, lust en hier gehoor aan geven. Tijd om actie te ondernemen!
Milf Stouteik van 41 uit Zaltbommel, Gelderland zoekt neuk date
Hunnybun73 (49)
★★★★★
Ik ben een lieve, zorgzame jonge dame die het alleen zijn zat is. Ik houd erg van gezelligheid. Ga er graag op uit, maar een weekendje thuis zitten vind ik ook heerlijk.
Doordat ik niet al teveel tijd heb om op zoek te gaan naar een man, probeer ik het toch eens via deze weg. Ik ben spontaan, lief, betrouwbaar, heb een goede vaste baan, eigen woning, geen kids. Toe aan een man in mijn leven.
Een beetje aandacht is wat ik heerlijk vind om te hebben. Helaas heb ik dat niet meer, mijn ex man vond een jongere vrouw veel leuker. Wie weet vind ik hier de man die met mij een klik heeft.
Wat zou ik graag weer eens echt willen trillen van genot, ik weet niet meer hoe dat voelt, zo lang is het al geleden. Ik ben veel avonden vrij dus van mij mag je snel komen.
Sinds mijn scheiding voel ik mij als herboren, eindelijk kan ik weer doen en laten wat ik zelf wil. Wat ik wil is leuke avonturen beleven, niet in mijn eentje, ik hoop daarvoor iemand te vinden. Zal wel eerlijk zijn, ik ben ook een huismus, van gezellige avonden thuis kan ik ook blij worden.
Ik ben een vrouw die er alles aan doet om jong te blijven. Ik ben dan ook erg trots op mijn lichaam en wil dat graag delen met een leuke man, verder moet hij het kunnen waarderen al die moeite die ik doe om er zo uit te zien.