Eigenlijk hoor ik de trouwe vrouw te zijn, maar hij is er nooit en heeft zelden tijd. Ik heb ook mijn behoeftes! Ik wil verlangen, lust en hier gehoor aan geven. Tijd om actie te ondernemen!
Kan natuurlijk vertellen over de periode na mijn scheiding maar die was gewoon zwaar. Dus dan zijn we al snel klaar toch? Ik ben hier meer om naar de toekomst te gaan kijken, ik weet niet of ik daarin namelijk alleen wil blijven.
Laatst zag ik een reclame op de televisie, over nieuwe kansen nemen in het leven. Ik ben van mezelf wat verlegen, maar ik hoop dat online contact me beter af gaat en me de kans geeft echt iets leuks met iemand om te bouwen.
Ik zal eerlijk zijn dit is niet de eerste site waar ik mijn geluk op beproef en ik zal jullie niet lastig vallen met allerlei dingen die je niet wil lezen. Ik ben gescheiden is een lang verhaal wil je niet weten anders moet je het vragen, Ik rook niet en hou wel van een wijntje op zijn tijd.
ik wil graag eens met iemand een erotisch avontuur hebben, voornamelijk tedere seks vind ik zo lekker en kan ik erg van genieten. Als jij denkt dat je met mij dat waar kan maken, aarzel dan niet en help mijn verlangens onder bedwang te krijgen.
Sinds ik gescheiden ben is het alsof ik in mijn tweede jeugd kom. Ik hou van verleiden en heb wel oog voor knappe mannen. Hier heb ik ook al heel knappe mannen zien passeren maar durf nog niet de eerste stap te zetten.