Eigenlijk hoor ik de trouwe vrouw te zijn, maar hij is er nooit en heeft zelden tijd. Ik heb ook mijn behoeftes! Ik wil verlangen, lust en hier gehoor aan geven. Tijd om actie te ondernemen!
In ware liefde geloof ik echt niet meer of misschien dat jij me overtuigt met iets heel bijzonders dan kan ik mijn mening bijstellen. Maar voor nu houd ik het op een leuke tijd samen en daar mag uiteindelijk iets meer uit voort komen!
Hallo voor alle leuke sexy mannen aan de andere kant. Ja ik ben geen 20 jarige topmodel maar daarom heb ik nog wel mijn sexy kanten en rondingen. Plus misschien wel iets meer ervaring. Ik ben helemaal gek op verschillende standjes eigenlijk, altijd een bal gehakt wil je toch ook niet eten?
Nu al weer 3 jaar gescheiden, en hoop een maatje te vinden, om gezelligheid mee te kunnen delen.
Ik ben niet ongelukkig, heb verder alles wel op de rit.
Alles begint met een eerste indruk, vriendschap.
Ik verzorg mij goed, kleed mij modern casual,trendy,zakelijk.
Ook ben ik rustig van aard, eerlijk en trouw, en kan slecht tegen pushen dwang of gemanipuleerd te worden.
Het is toch niet omdat ik geen jeugdige leeftijd meer heb dat ik niet meer mag verleiden en charmeren. Ik ga de uitdaging met je aan om te kijken hoelang jij er kan aan weerstaan.