Gratis Aanmelden

Dame Doesja zoekt contact

Doesja (41)

Wanneer gaan we de bloemetjes buiten zetten? Ik bloed een beetje dood hier. We zijn een poosje geleden hier naartoe verhuisd voor mijn man. Hij kon hier werken en hij wilde dat heel graag en zoals altijd kreeg hij zijn zin. En nu zit ik hier. Moederziel alleen, want man is altijd aan het werk en ik ken hier niemand. Welke man zou me hier wegwijs willen maken en eventueel nog wat verder gaan?

Maak contact met haar
  1. Naam: Doesja
  2. Leeftijd: 41 Jaar
  3. Woonplaats: Noordenveld
  4. Provincie: Drenthe
  5. Land: Nederland
  6. Geslacht: Vrouw
  7. Lengte: 165-170 cm
  8. Postuur: Mollig
  9. Oogkleur: Bruin
  10. Haarkleur: Bruin
  11. Opleiding: HBO
  12. Piercings: Ja
  13. Tatoeages: Nee
  14. Roken: Nee
  15. Relatie: Single
  16. Anaal: Nee
  17. Slikken: Ja
Dame Doesja van 41 uit Noordenveld, Drenthe zoekt contact
Paaalic (48)
★★★★☆
Ik ben welgesteld. Ik ben gescheiden van een rijke man en die heeft mij goed achtergelaten. Ik kom dus wat dat betreft niets te kort. Waar ik wel aan tekort kom is de intimiteit en de sex met een man. Ik heb alle ruimte die je wilt hier.
Geile Paaalic zoekt man
LiesjeAnne (48)
★★★★☆
Hai! Ik ben Annelies. Lees gerust even mijn profieltje en als je meer wil weten vuur maar af!
Vrouw LiesjeAnne zoekt sex contact
makeupdoll (49)
★★★★☆
Leuke spontane dame, heb geen moeite met het alleen zijn. Maar verlangt toch weer naar de warmte en gezelligheid van een partner. Want uiteindelijk is dat toch wat we allemaal willen!?
Dame Makeupdoll zoekt sex contact
Deinzen (47)
★★★★☆
Stoer, en lief ik kan beiden zijn, ik ben iemand die zijn mannetje wel staat. Wil je meer weten vraag maar raak.
Mama Deinzen zoekt sex contact
Just_sabina (49)
★★★★★
Heb nog een plekje in mijn bed vrij voor een leuke, lieve man die weet hoe die een dame moet laten genieten!
Rijpe Just Sabina zoekt man
Payni (48)
★★★★★
Ik ben gek op shoppen en ik ben regelmatig in een andere stad te vinden om de mooiste pareltjes te vinden.
Milfje Payni zoekt dating
Catoo
★★★★★★★★★★
Kan iemand mijn muren wit schilderen? Alleen de woonkamer. Ik ga verhuizen en moet de oorspronkelijke staat herstellen. Accepeert iemand een beloning 100% in natura van mij?
Muur schilderen (Klus van 2 uur)
Tiemetje
★★★★★★★★★★
Ik heb een haag waar een stuk van af moet, maar ik ben niet zo fan van ladders en hoogtes, dus ik zoek iemand die me kan helpen en wie ik kan belonen met een blowjob.
Struiken snoeien (Klus van half uur)
Diecke
★★★★★★★★★☆
Mijn terras is grijs-groen en moet dringned schoongemaakt worden. Ik kan echter niemand daar voor vinden. Als jij dat voor mij wilt don ben ik best bereid om je in natura te vergoeden..
Terras schoonmaken (Klus van 3 uur)
Jenske
★★★★★★★★★★
Mijn tuin is een grote wilde bende en moet echt opnieuw gedaan worden, maar tuinmannen zijn veel te duur, dus ik hoop iemand te vinden een betaling in natura accepeert...
Tuin Doen (Klus van 4 uur)
© 2026 Straks Daten